У Комсомольську за участю першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького відбулося засідання круглого столу щодо покращення стану доріг у місті та регіоні

15.10.2015, 11:57

13 жовтня в малій залі Комсомольської міської ради за участю першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, першого заступника голови Державного агентства автомобільних доріг УкраїниЄвгенія Бараха, начальника управління інфраструктури і транспорту Олександра Бєлікова, начальника ДП «Полтавський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Володимира Іщенка відбулося засідання круглого столу щодо покращення стану доріг у місті та регіоні.

 

Міську владу на засіданні представляли міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступники міського голови Надія Угнічева, Юрій Муха. На заході були також присутні начальник управління по інвестиціях та будівництву Олександр Кравченко, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Альбіна Овчаренко, начальник відділу благоустрою та житла департаменту житлово-комунального господарства Валерій Гирявець, директор КП «СпецЕко» Юрій Кобченко, ЗМІ.

 

У вступному слові міський голова Сергій Супрун привітав гостей на комсомольській землі, окреслив ряд болючих питань щодо стану доріг у місті, висловив сподівання на підтримку Полтавської ОДА з питань залучення коштів Фонду регіонального розвитку на впровадження важливих проектів з ремонту доріг у Комсомольську.

 

Учасники круглого столу розглянули питання щодо реалізації міського проекту «Реконструкція вул. Набережної на дільниці від вул. Конституції до території будівлі по вул. Набережна 1А», ремонту дороги від мікрорайону Низи до мосту через річку Псел, обговорили можливість дольової участі міста в будівництві траси Кременчук-Полтава.

 

Очільник Комсомольська просив представників Державного агентства автомобільних доріг України при черговому обстеженні стану доріг звернути увагу на наявність проблемних ділянок на дорожньому полотні від м. Комсомольська до с. Озера. Запропонував у ході виконання ремонтних робіт використати продукцію місцевого виробника щебеню ПАТ «Рижівський гранітний кар’єр».

 

За результатами обговорення перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький підвів підсумок, націлив присутніх на виконання досягнутих домовленостей. Міський голова С.Супрун подякував гостям за можливість спільно обговорити нагальні питання розвитку доріг, висловив надію на подальшу плідну співпрацю.