Засідання постійних комісій відбулися у жовтні

16.10.2015, 09:05

Депутати Комсомольської міської ради напередодні проведення засідання чергової шістдесятої першої сесії з 07 по 13 жовтня працювали у постійних комісіях: комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді; комісія з питань комунальної власності та приватизації; комісія з питань соціального захисту та охорони здоров’я; комісія мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади; комісія з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології; комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку; комісія з питань економічної політики, бюджету та фінансів; комісія з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики.

 

На засіданнях депутати опрацювали профільні питання, винесені на розгляд сесії. Основні з них:

«Про затвердження резолюції громадських слухань»,

«Про перейменування вулиць та провулків міста Комсомольська Полтавської області»,

«Про надання пільг у сплаті за навчання учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа» на 2015-2016 навчальний рік»,

«Про затвердження міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки»,

«Про фінансову підтримку КП «Редакція міської газети «Громадська думка» на 2016 рік»,

«Про внесення змін до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2017 роки».

 

Заслухали інформацію начальника відділу освіти Ірини Шошиної про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі міста Комсомольська Полтавської області на 2011-2015 роки.

Ознайомилися з інформацією МВ УМВС України в Полтавській області про стан виконання міської Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень за 7 місяців 2015 року.

Заслухали інформацію Володимира Післяка, голови ради ГО «Муніципальний духовий оркестр», про діяльність ГО «Муніципальний духовий оркестр м.Комсомольська».

 

Засідання постійних комісій пройшли дієво, із жвавим обговоренням та конструктивними пропозиціями. Майже всі запропоновані проекти рішень були погоджені й рекомендовані до розгляду на сесії міської ради.