Запрошення до участі у Конкурсі

16.10.2015, 11:58

Громадська організація «Усі ми разом» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 в м. Комсомольськ з виконанням капітального ремонту по заміні вікон»

- заміна зношених дерев'яних вікон на металопластикові.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну Документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами: м. Комсомольськ Полтавської обл., вул. Конституції, 20 або вул. Миру, 24, каб. 307. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Комсомольськ Полтавської обл., вул. Конституції, 20 не пізніше ніж 13-00 04.11.2015, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: (05348) 21666.