Звернення міського голови

20.10.2015, 09:35

Шановні комсомольчани!

 

25 жовтня 2015 року відбудуться вибори Комсомольського міського голови, депутатів Комсомольської міської ради та Полтавської обласної ради. Вибори до органів місцевого самоврядування – важливий крок на шляху до розбудови демократичної держави.

 

Дорогі  земляки! Закликаю кожного з вас проявити свідомість, не бути байдужими, виконати свій громадянський обов’язок – прийти в неділю 25 жовтня на свою виборчу дільницю та взяти участь в обранні влади, адже кожний голос має вагу та вирішальне значення!

 

Активність комсомольчан у виборчих процесах попередніх років становила в середньому 60%. Сьогодні, коли країна переживає нелегкі часи, не можна бути пасивними. Від нашої активності,  громадянської позиції залежить майбутнє міста та країни в цілому. Закликаю вас бути згуртованими, виваженими - 25 жовтня підвищити відсоток явки виборців Комсомольська на виборчі дільниці.

 

Перед обраними стоятимуть надзвичайно важливі завдання: забезпечити мир і стабільність у територіальній громаді, сприяти реформам та відновленню економіки. Кожен громадянин відповідальний перед власною совістю, суспільством та законом за те, щоб вибір був зроблений свідомо. Оберіть таких кандидатів, які, на ваш погляд, найкраще зможуть відстоювати інтереси Комсомольська та Полтавщини. Нехай кожен, усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом, законом та прийдешніми поколіннями, голосує чесно та розсудливо.

 

Господь допоможе здійснити правильний вибір, а відтак додасть сили для подальшої праці задля оновлення місцевих громад і всього українського суспільства!

 

А збоку влади буде зроблено все необхідне, щоб волевиявлення людей пройшло згідно з чинним законодавством України.

 

Міський голова С.А.Супрун