Незламані духом

20.10.2015, 09:37

У понеділок 19 жовтня 2015 року в Комсомольську відбувся традиційний легкоатлетичний крос серед спортсменів Полтавського регіонального центру «Інванспорт». У змаганнях взяли участь 13 талановитих спортсменів, їм вдалося зібрати велику кількість вболівальників.

Усі спортсмени були гарно підготовлені, адже їх тренувала Бодрик Тетяна Олександрівна – справжній фахівець у своїй справі. Учасники довго й ретельно готувалися до цієї надзвичайно важливої події в їхньому насиченому житті. Часу було обмаль, проте кожен з них віддав чимало сил, щоб показати найкращий результат. Славнозвісний Вергілій казав: «Наполеглива праця все перемагає», саме так можна охарактеризувати цих людей.

Спортсмени змагалися між собою в бігу на 500 та 200 метрів,юні легкоатлети боролися на дистанції в 60 метрів. Кожен з них змагався у своїй нозології.

У впертій та напруженій боротьбі перші місця в категорії біг на 500 метрів посіли: Роздайбіда Анастасія, Зінченко Дмитро, Хованець Віталій, Малихіна Тетяна, Григоренко Костянтин; на 200 метрів: Височанський Олександр, Крамаренко Тетяна. Крамаренко Катерина та Мелехов Рустам посіли перші місця у змаганнях з бігу на дистанції 60 метрів.

Ми вітаємо нашу олімпійську надію, проте ще не час розслаблятися, бо попереду ще обласні змагання в Полтаві.