У Комсомольську відбулася остання сесія Комсомольської міської ради Полтавської області 6 скликання

20.10.2015, 16:38

Шістдесят перша сесія Комсомольської міської ради Полтавської області 6 скликання відбулася 20 жовтня 2015 року у великій залі міськради. Вів пленарне засідання міський голова Сергій Андрійович Супрун.

 

Депутати міської ради ознайомилися зі звітом міського голови С.А.Супруна про діяльність виконавчих органів Комсомольської міської ради за 2007 – 2015 роки. Очільник Комсомольська виступив з промовою, у якій висловив вдячність депутатам міської ради за співпрацю, побажав подальших успіхів: «Шановні депутати, добігає кінця термін роботи Комсомольської міської ради VI скликання.

Звітний період був ознаменований значними суспільно-політичними подіями в житті нашої держави, які поставили перед нами додаткові завдання, спрямовані на збереження соціальної та фінансової стабільності територіальної громади, підтримку переселенців та військових, мобілізованих на схід України. У своїй роботі ми намагалися звести до мінімуму перешкоди й бар’єри на шляху до реалізації поставлених задач. Вважаю, що ми гідно вистояли в цей непростий час. Комсомольськ продовжує розвиватися, залишається привабливим та комфортним для життя.

Одним із факторів такого успіху вважаю злагодженість у роботі постійних депутатських комісій. Високий професійний рівень, почуття відповідальності перед виборцями сприяли узгодженій роботі постійних депутатських комісій та прийняттю на сесіях виважених рішень.

Щиро вдячний усім депутатам за підтримку та розуміння, сумлінну повсякденну працю, за вагомий внесок у розвиток територіальної громади міста й поліпшення добробуту комсомольчан. Бажаю вам міцного здоров'я, оптимізму, миру, злагоди, нової перемоги, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідного улюбленого міста й України.

Вірю, що депутати Комсомольської міської ради, до якої б політичної сили вони не належали, будуть і надалі перейматися відповідальністю за життєдіяльність міста, яку на них поклала громада, бо тільки тісна співпраця міської влади, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ і організацій, підприємців, громадськості сприятиме забезпеченню економічного, соціального розвитку міста та задоволенню потреб Комсомольської громади!»

 

У ході роботи заслухали інформацію заступника начальника МВ УМВС України в Полтавській області начальника кримінальної міліції Світельського Романа Анатолійовича про стан виконання міської Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень за 9 місяців 2015 року. До представника правоохоронних органів звернулися депутати Комсомольської міської ради з проханням більш оперативно реагувати на заяви комсомольчан, висловили свої зауваження та побажання до роботи міліції. Затвердили міську Комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки, резолюцію громадських слухань.

 

Розглянули проекти рішень «Про територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту міста Комсомольська», «Про перейменування вулиць та провулків міста Комсомольська Полтавської області».

 

Внесли доповнення до Положення про відділ цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконавчого комітету Комсомольської міської ради, Статуту територіальної громади міста комсомольська.

 

Опрацювали питання гуманітарного напрямку: про надання пільг у сплаті за навчання учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа» на 2015-2016 навчальний рік; про внесення змін та доповнень до міської Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки.

 

Начальник управління по інвестиціям та будівництву Олександр Михайлович Кравченко прокоментував проект рішення про будівництво та реконструкцію об’єктів комунальної власності міста Комсомольська на 2015 рік.

 

У блоці фінансових питань розглянуто та затверджено проекти рішень «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік», «Про фінансову підтримку КП «Редакція міської газети «Громадська думка» на 2016 рік».

 

Заслухали доповідь директора ДЖКГ Петра Борисовича Василюка про внесення змін до програм розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська, охорони довкілля, сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів, прокоментувала проекти рішень, що стосуються економічного розвитку міста. Депутати міської ради затвердили Програму сприяння управлінню Державної казначейської служби України у Комсомольську в покращенні умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2015-2016 роки, погодили інвестиційну програму КВП «Комсомольськтеплоенерго» на 2016 рік.

 

Внесли доповнення до Програми приватизації об’єктів комунальної власності, затвердили розмір статутного капіталу, зміни та доповнення до статуту КП «СпецЕко».

 

Погодили Порядок проведення конкурсу з визначення постачальників (виконавців) при здійсненні закупівель товарів та робіт за бюджетні кошти.

 

У ході роботи пленарного засідання сесії Комсомольської міськради розглянули близько 14 питань поновлення прав користування земельними ділянками, 34 питання архітектури і містобудування.