У Комсомольську проведено розширене засідання призовної комісії

21.10.2015, 15:04

21 жовтня у малій залі Комсомольської міської ради голова призовної комісії секретар міської ради С.О.Калашнік, військовий комісар Комсомольського районного військового комісаріату підполковник Е.М.Марченко провели розширене засідання призовної комісії. На засіданні були присутні члени призовної комісії: головний спеціаліст міського відділу освіти Ю.В.Омельянець, голова міської ради ветеранів війни та праці В.М.Станицька, старший лікар призовної комісії, головний лікар ПМСД А.В.Ковпак, провідний спеціаліст Комсомольського районного військового комісаріату Л.П.Ульянець.

Участь у роботі комісії також взяли начальник МВ УМВС України в Полтавській області Є.І.Саприкін, директор Комсомольського міського центру зайнятості Ю.Д.Чернушенко, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, начальник відділу фінансів та економіки А.М.Овчаренко, учасник АТО, ЗМІ.

 

Присутні обговорили нагальні питання проведення чергового призову на військову строкову службу комсомольчан. Військовий комісар Комсомольського районного військового комісаріату підполковник Е.М.Марченко прозвітував про стан виконання завдань з підготовки та проведення осіннього призову 2015 року. Військовий комісар визначив проблемні питання, звернувся до керівників МВ УМВС України в Полтавській області, департаменту житлово-комунального господарства, Комсомольського міського центру зайнятості з проханням сприяти роботі військкомату. Є.М.Марченко також висловив сподівання, що чоловіки свідомо поставляться до призову. А проти ухильників від військового і конституційного обов’язку будуть застосовані заходи. Старший лікар призовної комісії, головний лікар ПМСД А.В.Ковпак розповіла про роботу медичного персоналу щодо проведення медичного огляду призовників, виступила із пропозицією підготувати міську програму обстеження призовників військової строкової служби.

 

За результатами роботи голова призовної комісії секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік звернулася до ЗМІ з проханням оприлюднити інформацію, озвучену військовим комісаром Комсомольського районного військового комісаріату, про те, що згідно з розпорядженням Полтавського обласного військового комісаріату № 7/1/18 від 27.01.2015 військовослужбовців строкової військової служби не залучатимуть до виконання бойових завдань в зоні АТО, провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Доручила відповідним службам посилити роботу в напрямку патріотичного виховання молоді, розробити заходи міської комплексної програми підготовки молоді до військової служби і призову її до ЗСУ, включити в неї розрахунки з організації класів допризовної підготовки в навчальних закладах міста.