Підсумки міської вікторини «Знайомимося із Республікою Латвією»

22.10.2015, 09:57

У рамках реалізації «Програми розвитку молодіжної політики в м.Комсомольську» серед учнівської молоді з 21 вересня по 20 жовтня 2015 року проводилася міська вікторина «Знайомимося із Республікою Латвією» на найкращі знання історії, культури та економіки європейської країни.

Це вже 16 вікторина, яка проводиться з ініціативи відділу у справах сім’ї і молоді виконкому Комсомольської міської ради в рамках проекту «Центр глобального молодіжного партнерства» й має за мету поглиблення міжнаціональних та міжкультурних зв’язків територіальної громади м.Комсомольська з іншими європейськими народами та культурами. Учасники вікторин зустрічаються з представниками дипломатичних кіл обраної країни, спілкуються з Надзвичайними та Повноважними Послами держав, які стали предметом вивчення та поглиблення знань. Дякуючи проекту «Центр глобального молодіжного партнерства», участі дітей та підлітків у вікторинах, прагнення молоді до знайомства з іншими культурами, починаючи з 2007 року були підписані «Угоди про співпрацю» з містами Орхей та Унгени (Республіка Молдова), Жодіно (Республіка Білорусь), Кармель (Ізраїль), Рацибож (Республіка Польща).

У великій залі виконкому Комсомольської міської ради 21 жовтня зібралася учнівська, батьківська громада на підведення підсумків міської вікторини «Знайомимося із Республікою Латвією». Цьогоріч у конкурсі взяли участь 42 учні із шкіл міста, професійного будівельного ліцею, політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету.

Привітати учнівство завітав міський голова Сергій Супрун, заступник міського голови Надія Угнічева. Щирими словами Сергій Андрійович подякував дітям за їх цікаві барвисті глибокі роботи, за батьківську допомогу у становленні маленького громадянина України, побажав успіхів у навчанні, щодня відкривати і здобувати нові знання.

Кожному учаснику міський голова Сергій Супрун і заступник міського голови Надія Угнічева вручили сертифікати учасника і подарунки.

За активну участь родини у вікторині грамоту вручено учням СЗОШ №4 Тетяні, Маргариті й Ельдару Корнатим. Євстропов Олександр, учень СЗОШ №4, нагороджений грамотою за глибоке розуміння партнерських відносин між країнами. За автентичність відображення старовинного національного одягу грамоту здобула учениця Дмитрівської ЗОШ Стрілець Юлія.

Переможцями міської вікторини «Знайомимося із Республікою Латвією» стали:

ІІІ місце – Скиба Іван, учень ЗОШ №6,

 ІІ місце – Зима Максим, учень ЗОШ №2,

 І місце – Гусєва Анна, учениця СЗОШ №5.

 Найкращою визначена робота учениці ЗОШ №1 Щербан Ірини.