Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

22.10.2015, 16:00

Чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося 22 жовтня 2015 року в малій залі Комсомольської міської ради за головування міського голови С.А.Супруна.

 

Засідання розпочали з розгляду проектів рішень гуманітарного та соціального напрямків. З профільних питань заслухали начальника служби у справах дітей Л.П.Василенко, начальника УПСЗН С.П.Чернявську. Внесли доповнення у додаток рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області від 29.04.2015 р. № 303 «Про затвердження списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».

 

Головний спеціаліст відділу фінансів та економіки ДЖКГ Ю.П.Кулакова прокоментувала проект рішення про встановлення тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території за адресою вул. Добровольського, буд. 93. Члени виконкому підтримали проект рішення.

 

Опрацювали питання щодо внесення змін до лімітів споживання енергоресурсів бюджетними установами та організаціями міста Комсомольська на 2015 рік, затверджених рішенням виконкому Комсомольської міської ради від 23.12.2014 р. № 618.

 

У блоці питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів розглянуто 16 питань. Начальник відділу приватизації та обліку комунального майна С.А.Волокита доповіла про списання основних засобів з балансу КВП «Комсомольськтеплоенерго», КП ВУВКГ, КЖЕП № 3, відділу фізичної культури та спорту Комсомольської міської ради Полтавської області, ДЮСШ № 3, Комсомольської міської лікарні. Розглянуто питання про надання в безоплатне строкове користування нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності, питання квартирного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках, низку проектів рішень, підготовлених фахівцями управління архітектури і містобудування.

 

У ході роботи члени виконкому опрацювали та погодили проект рішення про створення в Комсомольську Центру допомоги учасникам АТО при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради, затвердили Положення про Центр.