У місті створено Центр допомоги учасникам АТО

23.10.2015, 08:44

За головування заступника міського голови Надії Угнічевої у малій залі виконкому відбулося засідання з питань створення в місті Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. На засідання були запрошені керівники виконавчих органів міської ради та територіальних органів влади, волонтери, голови громадських організацій, учасники АТО.

У ході засідання обговорили склад Центру та його завдання.

Учасники засідання одноголосно запропонували призначити керівником Центру допомоги учасникам антитерористичної операції Валерія Горського, голову Фонду підтримки підприємництва.

Центр буде створено для координації та взаємодії територіальних органів виконавчої влади, інших державних органів, виконавчих органів Комсомольської міської ради Полтавської області, підприємств і установ, волонтерських та громадських організацій при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників антитерористичної операції.

22 жовтня 2015 року рішенням виконавчого комітету Комсомольської міської ради було створено Центр та затверджено його склад і Положення.