Чергове засідання громадської ради

23.10.2015, 10:36

Чергове засідання громадської ради при Комсомольській міській раді відбулося у малій залі виконкому 22 жовтня 2015 року за головування Дмитра Вінівітіна. На раді розглядалося питання «Про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції». Запрошеними були міський голова Сергій Супрун, начальник управління архітектури і містобудування Людмила Кириченко.

Міський голова звернувся до представників громадськості міста зі словами подяки за дієву підтримку й активність у спільній роботі влади і громади. Закликав кожного проявити свідомість, не бути байдужим, виконати свій громадянський обов’язок – прийти в неділю 25 жовтня на свою виборчу дільницю та взяти участь в обранні влади, адже кожний голос має вагу та вирішальне значення і вибори до органів місцевого самоврядування – важливий крок на шляху до розбудови демократичної держави. Перед обраними стоятимуть надзвичайно важливі завдання: забезпечити мир і стабільність у територіальній громаді, сприяти реформам та відновленню економіки.

Начальник управління архітектури і містобудування Людмила Кириченко ознайомила громадську раду із результатами роботи щодо розроблення детального плану території для відведення земельних ділянок учасникам бойових дій на сході України, презентувала робочу схему. Наголосила на тому, що це питання буде винесене на громадські слухання і в містян буде можливість вивчити його детально.

Представники громадської ради обговорили питання, які хвилюють комсомольчан, порядок денний наступного засідання, визначили термін його проведення – 17 грудня 2015 року.