Шановні комсомольчани! Дорогі ветерани Другої світової війни!

27.10.2015, 11:39

Шановні комсомольчани! Дорогі ветерани Другої світової війни!

Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!

За перемогу над ворогом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Від 8 до 9 мільйонів наших земляків полягли на полях боїв, загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в'язницях та на каторжних роботах на чужині. Десятки тисяч українських міст і сіл були зруйновані.

Шановні ветерани Другої світової! Ваш приклад мужності у відстоюванні рідної землі передався онукам, які сьогодні відстоюють незалежність та територіальну цілісність держави на її східних рубежах. Ви виховали гідних захисників України. Тож дозвольте побажати вам міцного здоров’я, сил та наснаги. Наша безмежна вдячність кожному з вас за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.

Дорогі учасники АТО! Ви гідні нащадки своїх відважних пращурів. Ми низько вклоняється вам за щоденний подвиг, за мужність та героїзм, з якими ви захищаєте Україну від бойовиків та інтервентів.

Народ, який пам'ятає звитяги своїх предків, – незборимий. Кожен, хто у минулому захищав рідну землю, кожен, хто боронить її нині, має бути вшанований суспільством.

Бажаю кожній родині здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму й непохитної віри в те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

Зі святом вас, шановні земляки! Слава Україні!

Міський голова Сергій Супрун