71-й річниці визволення України від нацистського поневолення

29.10.2015, 09:36

28 жовтня український народ вшановує відвагу й жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Плата за волю і свободу жити у своїй країні виявилася величезною: мільйони полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони поранених та ненароджених, десятки тисяч перетворених на руїни міст і сіл.

З нагоди 71-ї річниці визволення України від нацистського поневолення колективи підприємств, установ, організацій Комсомольська прийшли поклонитися вічній пам’яті загиблих солдат-визволителів до Вічного вогню.

Перший заступник міського голови Дмитро Биков вручив матері загиблого комсомольчанина Олександра Білоконя державну нагороду України – орден «За мужність» ІІІ ступеня, за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять Героїв нашої країни, загиблих у роки Другої світової війни та в антитерористичній операції, які не повернулися живими до батьківських осель.

Яскраві вінки й квіти лягли до Вічного вогню невмирущою пам’яттю нащадків про подвиг, мужність та героїзм, з якими захищали Україну від фашистів у ХХ столітті й від бойовиків та інтервентів – у ХХІ.

Війна далека, але пам'ять близько:

На кожнім кроці, в кожнім із сердець.

І голови схиляєм низько-низько,

Бо ж у землі сини, чи матір, чи отець…