Свято працівників соціальної сфери Комсомольська

2.11.2015, 11:18

Напередодні Дня працівника соціальної сфери в Палаці культури і творчості відбулися урочистості. На свято комсомольчан, які самовіддано служать обраній справі, виявляють виняткове почуття обов’язку, чуйність та щедрість душі, щоб тисячі громадян відчували турботу, увагу й доброту, завітали міський голова Сергій Супрун, перший заступник міського голови Дмитро Биков, керівники відділів, управлінь та служб міськвиконкому Комсомольської міської ради, представники громадськості.

Соціальна сфера міста представлена: управлінням праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради (начальник управління Світлана Чернявська), Управління Пенсійного фонду України в м.Комсомольську (начальник управління Світлана Нестеренко), ТЦСО (надання соціальних послуг) «Калина» (директор центру Лідія Бабич), Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань (начальник відділення Валентина Терещенко), міська виконавча дирекція Полтавського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (директор Олександр Гребенюк), служба у справах дітей виконавчого комітету Комсомольської міської ради (начальник служби Лариса Василенко), відділ у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради (начальник відділу Тетяна Оробченко), ЦСССДМ (директор Олена Запсельська), Центр соціально-психологічної реабілітації у м.Комсомольську «Надія» (директор центру Тетяна Карпєєва), Комсомольський міський центр зайнятості (директор Юрій Чернушенко).

Учасників урочистостей привітали міський голова Сергій Супрун, перший заступник міського голови Дмитро Биков. У вітальній промові Сергій Андрійович підкреслив, що саме у цій сфері працюють небайдужі, толерантні, уважні люди. «Впевнений, що ви й надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя комсомольчан. Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і повага», – наголосив керівник міста.

За самовідданість, вірність обов’язку й покликанню, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, удосконалення прийому та обслуговування громадян, які потребують підтримки, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята ряду працівників соціальної сфери вручили грамоти Департаменту праці і соціального захисту населення Полтавської ОДА, Подяки міського голови й Почесні грамоти виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

У цей святковий вечір працівників соціальної сфери привітали колеги із відділів освіти, культури і туризму. А творчі колективи Палацу культури і творчості створювали урочисту атмосферу й дарували гарний настрій.