У Комсомольську відбулося засідання першої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання

13.11.2015, 08:56

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеві вибори» в Комсомольську завершився виборчий процес. Комсомольчани зробили свій демократичний вибір, делегували новообраним депутатам обласної та міської рад, міському голові повноваження вирішувати подальшу долю міста.

 

12 листопада 2015 року в Комсомольську відбулося засідання першої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання.

 

Відповідно до порядку денного розглянули питання про підсумки виборів депутатів Комсомольської міської ради, міського голови та визнання їх повноважень. З нагоди урочистостей прозвучав Державний Гімн України у виконанні духового оркестру. Перше пленарне засідання першої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання було відкрито головою міської виборчої комісії Геннадієм Євгеновичем Бутенком, який звітував про хід проведення виборів у місті, оголосив результати. 

 

Геннадій Євгенович поінформував, що вибори депутатів міських рад проводилися за пропорційною виборчою системою в багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками місцевих організацій політичних партій із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами. Вибори міського голови проходили за мажоритарною системою відносної більшості в єдиному одномандатному виборчому окрузі. Основним ускладненням у роботі Комсомольської міської виборчої комісії стала низька активність політичних партій на етапі формування дільничних виборчих комісій. У день голосування скарг на дії або бездіяльність дільничних виборчих комісій та міської виборчої комісії не було. За результатами виборів 5% бар’єр подолали 6 партій: політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримала 17 мандатів, політична партія «Опозиційний блок» отримала 6 мандатів, політична партія «Наш край» отримала 3 мандати, політична партія «Об’єднання «Самопоміч» отримала 3 мандати, політична партія «Українське об’єднання патріотів – Укроп» отримала 3 мандати, політична партія «Партія простих людей Сергія Капліна» отримала 2 мандати. На посаду міського голови було зареєстровано 7 кандидатів. За результатами голосування Комсомольським міським головою було обрано Бикова Дмитра Геннадійовича, за якого проголосувало 49% виборців, що взяли участь у голосуванні. Комсомольською міською виборчою комісією було зареєстровано 33 депутати, тобто міська рада вважається повноважною.

 

Новообрані депутати склали присягу. Право зачитати текст присяги доручили депутату Комсомольської міської ради чотирьох скликань Сергію Вікторовичу Орлову, якого комсомольчани вп’яте обрали до міськради. Голова міської виборчої комісії Г.Є.Бутенко вручив депутатам тимчасові посвідчення та символічні подарунки.

У ході урочистостей Дмитро Геннадійович Биков, який був обраний більшістю комсомольчан на посаду міського голови, зачитав текст присяги, отримав посвідчення міського голови.

 

У вітальній промові Дмитро Геннадійович зазначив: «Шановні члени міської виборчої комісії, депутати, шановні колеги, запрошені, комсомольчани!

Нами пройдено ще один етап розбудови нашої України, випробування на цінність демократичного вибору. Відбулися чергові вибори до органів місцевої влади. Кожен комсомольчанин, який виявив бажання, реалізував своє виборче право: висловив свою думку, обрав найдостойніших, які представлятимуть його інтереси в наступні роки.

Хочу подякувати усім небайдужим членам нашої територіальної громади – тим, хто віддав свій голос за мене, кандидата на цю почесну та відповідальну посаду міського голови. Я докладатиму всіх зусиль для розвитку Комсомольська, служіння його громаді.

Особливі слова вдячності Сергію Андрійовичу Супруну, який очолював нашу територіальну громаду протягом 2007-2015 років. Ваші досвід і знання, Сергію Андрійовичу, будуть допомогою для новообраного керівного складу міста.

Сьогодні, у непростий для нашої країни час, мені й депутатському корпусу необхідно консолідувати громаду міста задля недопущення дестабілізації. У нас на часі серйозна й напружена щоденна робота, спрямована на забезпечення подальшої розбудови нашого Комсомольська.

Усім членам територіальної громади міста в першу чергу необхідно направити співпрацю у русло конструктивного діалогу. А нам спільно – i владi мiста, й громадi – є над чим працювати.

Я твердо переконаний: на засадах довiри й партнерства можна вирішувати й долати все, рухаючись до життя достойного. Достойного як матерiально, так i духовно. За підтримки один одного ми й надалі будемо здобувати авторитет, престиж та визнання у країні і світі.

А це можливо за умови співпраці депутатського корпусу, членів виконкому, керівників підприємств, громадських організацій, установ, суб’єктів суспільно-політичного процесу й кожного члена територіальної громади.

Тож тільки в єдності й згуртованості ми збережемо добрі традиції міста Комсомольська.

Разом ми зможемо перетворити Комсомольськ у сучасне європейське місто».

 

З вітальною промовою виступив Сергій Андрійович Супрун, який займав посаду міського голови Комсомольська з 2007 року і до сьогоднішнього моменту, у якій привітав територіальну громаду та народних обранців із завершенням виборчого процесу та перемогою, подякував членам Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області за сумлінну та відповідальну працю, побажав новому депутатському корпусу, команді виконавчого комітету на чолі з міським головою Дмитром Геннадійовичем Биковим успіхів, добра, щастя, злагоди, мудрості, нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх планів і сподівань на благо громади.

 

Після невеликої перерви під головуванням міського голови Дмитра Геннадійовича Бикова відбулося друге пленарне засідання першої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання.

 

У ході засідання депутати сьомого скликання затвердили Регламент Комсомольської міської ради Полтавської області. На посаду секретаря міської ради обрали Дороту  Сергія Станіславовича, обраного до міськради за списком Комсомольської міської організації  Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Депутати міськради затвердили склад 5 постійних комісій Комсомольської міської ради Полтавської області.

Комісія з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів

Голова комісії:

1.  Гаврилюк Артем Сергійович (СОЛІДАРНІСТЬ) 

Члени комісії:

2.  Бреус Олександр Миколайович (СОЛІДАРНІСТЬ)

3.  Волошин Валерій Миколайович (УКРОП)

4.  Григор’єва Ірина Павлівна (СОЛІДАРНІСТЬ)

5.  Диниско Вікторія Вікторівна (СОЛІДАРНІСТЬ)

6.  Рященко Олександр Олександрович (НАШ КРАЙ)

7.  Школовий Ігор Вікторович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

8.  Плескач Олександр Олексійович (ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ)

Комісія з питань економічної політики, бюджету,  фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

Голова комісії:

1.  Вінівітін Дмитро Вікторович (СОЛІДАРНІСТЬ)

Члени комісії:

2.  Величко Ольга Володимирівна (СОЛІДАРНІСТЬ)

3.  Карпець Неля Ростиславівна (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

4.  Лисенко Руслан Віталійович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

5.  Марченко Ростислав Григорович (САМОПОМІЧ)

6.  Сергачова Валентина Дмитрівна (УКРОП)

7.  Соколенко Андрій Миколайович (СОЛІДАРНІСТЬ)

8.  Сорока Олег Леонідович (НАШ КРАЙ)

9.  Штейка Олександр Леонідович (СОЛІДАРНІСТЬ)

Комісія з питань комунальної власності та приватизації

Голова комісії:

1.  Басок Руслан Володимирович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

Члени комісії:

2.  Барсков Костянтин Юрійович (СОЛІДАРНІСТЬ)

3.  Лотоус Віктор Вікторович (СОЛІДАРНІСТЬ)

4.  Каверзнєва Ріта Олексіївна (УКРОП)

Комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та  екології

Голова комісії:

1.  Байдак Валерій Васильович (СОЛІДАРНІСТЬ)

Члени комісії:

2.  Бучок Валерій Васильович (НАШ КРАЙ)

3.  Гаврильченко Павло Петрович (СОЛІДАРНІСТЬ)

4.  Зінченко Тарас Михайлович  (СОЛІДАРНІСТЬ)

5.  Кучер Петро Володимирович (САМОПОМІЧ)

6.  Павлиш Олександр Сергійович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

Комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та  правопорядку.

Голова комісії: 

1.  Нестеренко Світлана Григорівна (СОЛІДАРНІСТЬ)

Члени комісії:

2. Орлов Сергій Вікторович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

3.  Д’яченко Віктор Анатолійович (САМОПОМІЧ)

4.  Рубан Володимир Миколайович (СОЛІДАРНІСТЬ)

5.  Усатенко Віра Миколаївна (СОЛІДАРНІСТЬ)

 

У ході пленарного засідання опрацьовано та затверджено керівництво виконавчого комітету в складі: перший заступник міського голови О.А.Чуприна, заступник міського голови Ю.М.Муха, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, керуючий справами виконавчого комітету міської ради С.О.Калашнік.

 

Розглянуто та затверджено питання «Про затвердження розподілу обов'язків між міським головою, першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами виконкому, секретарем міської ради», «Про утворення виконавчого комітету Комсомольської міської ради», «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата міської ради».

 

Наприкінці засідання з вітальними словами виступив намісник Архієрейського подвір’я Свято-Миколаївського собору, протоієрей Георгій Граб, який благословив представників міської влади. 

 

На завершення урочистого засідання у виконанні учнів та викладачів дитячої музичної школи прозвучав музичний подарунок.