Апаратна нарада

17.11.2015, 11:59

16 листопада міський голова Дмитро Геннадійович Биков провів апаратну нараду серед керівників структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, закладів.

 

Новообраний міський голова розпочав нараду з вшанування пам’яті загиблих під час терористичних актів мирних громадян у Франції.

 

Дмитро Геннадійович поінформував присутніх про результати роботи депутатів у ході першого пленарного засідання сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання, що відбулася 12 листопада. У ході засідання депутати сьомого скликання затвердили Регламент Комсомольської міської ради Полтавської області, обрали на посаду секретаря міської ради Сергія Станіславовича Дороту, затвердили склад 5 постійних комісій Комсомольської міської ради Полтавської області та склад виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

 

Міський голова Д.Г.Биков представив присутнім на апаратній нараді новий керівний склад: секретаря міської ради Сергія Станіславовича Дороту, першого заступника міського голови Олександра Анатолійовича Чуприну, заступника міського голови Юрія Миколайовича Муху, заступника міського голови Надію Дмитрівну Угнічеву, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Світлану Олександрівну Калашнік.

 

Міський голова також привітав з призначенням на нову посаду заступника начальника Кременчуцької ОДПІ начальника Комсомольської ОДПІ Івана Олексійовича Павленка, начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Дмитра Павловича Савченка, директора ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Анатолія Івановича Головню, побажав усім плідної роботи.

 

У ході апаратної наради очільник Комсомольська говорив про важливі події всеукраїнського масштабу: прийняття пакету законів України про лібералізацію візового режиму України з ЄС, діяльність Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо виплат коштів вкладникам банку «Фінанси та Кредит». Поінформував, що за кількістю облаштування житлових будинків приладами обліку теплової енергії із залученням коштів мешканців будинків Комсомольськ має найвищі показники в регіоні. Відзначив, що робота в даному напрямку є стратегічно важливою та продовжуватиметься й надалі.

 

Дмитро Геннадійович повідомив про хід співпраці Комсомольської міської ради з міжнародним проектом ПРООН. Міський голова зазначив, що за кошти ПРООН, міського бюджету в стадії реалізації знаходиться проект з встановлення металопластикових вікон у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, у перспективі – заміна вікон у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

 

Міський голова зазначив, що в місті управлінням праці та соціального захисту населення ведеться активна робота в напрямку призначення житлових субсидій згідно з заявами комсомольчан. Відповідно до нового законодавства субсидії отримують 6757 осіб, що в 2,5 рази більше ніж у минулому році.

 

Продовжується соціальна робота з громадянами, що були вимушені переїхати з Луганської та Донецької областей, військових, мобілізованих із зони АТО, їх сімей. Станом на 13.11.2015 року в Комсомольську на обліку в Єдиній державній базі даних про переміщених осіб перебуває 1195 осіб. 988 сімей отримують з державного бюджету щомісячну адресну допомогу на покриття витрат на оплату комунальних послуг, 96 осіб – державну соціальну допомогу по місцю фактичного проживання. До готелю «Славутич» на даний час поселено 22 сім’ї (50 осіб, з них - 16 дітей). Знято з обліку з різних причин 115 осіб (80 сімей). У 2015 році з метою допомоги військовим, мобілізованим із зони АТО, їх сім’ям з міського бюджету надано матеріальну допомогу 188 особам на загальну суму 488 тис. грн, з обласного бюджету 25 особам - на загальну суму 183,3 тис. грн.

 

У ході апаратної наради також обговорили події культурного та спортивного життя міста, розглянули ряд організаційних питань.