Проводи призовників на строкову військову службу

17.11.2015, 12:04

У жовтні 2015 року відповідно до Указу Президента №88/2015 від 17.02.2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» у Комсомольську стартував черговий призов на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Відповідно до Указу Президента на службу призиваються громадяни України, придатні за станом здоров’я, віком від 20 до 27 років, або яким на момент відправки у військову частину виповнилось 20 років і які не мають законних підстав для звільнення або відстрочки від призову на строкову військову службу.

Сьогодні біля Комсомольського районного військового комісаріату відбулися проводи призовників на строкову військову службу до лав Збройних сил України.

З напутніми словами до юнаків, які ідуть служити до армії, звернувся військовий комісар Комсомольського РВК підполковник Едуард Михайлович Марченко. Він побажав хлопцям сумлінно виконувати свій військовий обов’язок, стати справжніми захисниками нашої держави та бути надійною опорою як своїй родині, так і Батьківщині. Щоб в Україні запанував мир, а набуті під час служби в армії знання і навички їм знадобилися тільки у мирному житті.

Військовий комісар вручив призовникам подарунки від міської влади.

Провести і підтримати майбутніх військовослужбовців прийшли рідні, друзі, знайомі, представники місцевих засобів масової інформації. Вони також бажали хлопцям доброї і мирної служби та щасливого повернення додому.