Комсомольськ впроваджує передовий досвід міжнародної спільноти

20.11.2015, 10:51

19 листопада міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, директор ДЖКГ Петро Василюк відвідали КП «СпецЕко» з робочим візитом, у ході якого оглянули новопридбані контейнери для збору великогабаритного та будівельного сміття.

 

Очільник міста повідомив, що проблема вивозу великогабаритного та будівельного сміття в місті завжди існувала. Комсомольчанам за наявності такого сміття необхідно звернутися за платною послугою вивезення побутових відходів до КП «СпецЕко». На жаль, через брак відповідальності та культури поводження з побутовими відходами у несвідомих громадян сміття часто залишається біля контейнерів на майданчиках для його збору, псує зовнішній вигляд міста. Відповідальність за вивезення побутових відходів лягає на комунальне підприємство. Слід відзначити, що вивезення будівельного сміття, що залишається після капітального ремонту, не входить до складу тарифу на послугу з вивезення побутових відходів, у результаті чого з’являються непередбачувані витрати на оплату праці робітників, організацію роботи транспорту й комунальне підприємство має збитки.

 

У 2015 році з метою підвищення якості надання послуг з вивезення сміття, міська влада, вивчивши передовий міжнародний досвід, запланувала придбати 20 контейнерів об’ємом 8 м³ і автомобіль для збору великогабаритного та будівельного сміття в місті та мікрорайонах приватної забудови. На сьогоднішній день вже придбали 8 таких контейнерів.

 

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що, завдяки придбанню нової техніки, сервіс з вивозу сміття в місті та мікрорайонах приватної забудови буде покращено.