апаратна нарада

30.10.2009, 08:29

26 жовтня під керівництвом першого заступника міського голови Ю.М. Мухи відбулась апаратна нарада. Юрій Миколайович відзначив 3 важливі події, що відбулись за останні 2 тижні: початок опалювального сезону, старт передвиборчої президентської кампанії та перерозподіл коштів на 41-ій сесії Комсомольської міської ради, що відбулась 21 жовтня.

Муха Ю.М. повідомив, що опалювальний сезон у Комсомольську розпочато вчасно — 15 жовтня у квартири комсомольчан подано тепло. Дехто з мешканців навіть скаржиться на те, що у квартирах спекотно. Юрій Миколайович дав доручення заступнику міського голови Т.В. Прокопенко створити комісію з перевірки бюджетних закладів та міських будинків щодо кількості тепла та повідомити про результати перевірки місцеві друковані ЗМІ.

Перший заступник міського голови повідомив, що з 19 жовтня офіційно стартувала передвиборча президентська кампанія. У зв'язку з цим Юрій Миколайович попросив осіб, які задіяні у виборчих штабах, не забувати про свої прямі обов'язки.

Третє питання, якому приділив увагу Муха Ю.М., стосувалось перерозподілу коштів між закладами бюджетної сфери, який став можливим через перевиконання міського бюджету (більше 2 млн.грн.). Серйозне питання, що потребує негайного вирішення - відсутність проплат через держказначейство, - підкреслив Ю.М. Муха.

Юрій Миколайович повідомив, що у Паркове Озеро запустили рибу (білого амура, карпа і білого товстоболба) з тим, щоб водойма не заростала травою і не міліла.

Ю.М Муха звернув увагу на те, що при в'їзді до парку з боку Паркового Озера та на його місточку відсутні пандуси, що створює певні незручності при пересуванні осіб з обмеженими фізичними можливостями і молодих мам із візочками.

Перший заступник міського голови Ю.М. Муха дав доручення ДКП «Міськсвітло» включати вуличне освітлення раніше, поскільки через перехід на зимовий час рано сутеніє, а люди мають повертатися з роботи освітленими вулицями.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила, що чергова сесія міської ради відбудеться 18 листопада, а постійні комісії міської ради розпочнуть свою роботу з 5 листопада. Неля Ростиславівна попросила управління, відділи і служби виконкому у строк до 2 листопада подати свої пропозиції до плану роботи міської ради на 2010рік.

Карпець Н.Р. розповіла, що ЦВК визначила територіальні округи, Комсомольськ входить до 151 виборчого округу з центром у м. Глобино. Також ЦВК визначила дату проведення виборів до місцевих рад і виборів міських голів— 30 травня 2010р. Ця норма закону не стосується тих міських голів і депутатів місцевих рад, хто був обраний на позачергових виборах, - підкреслила Неля Ростиславівна.

У Комсомольську перебувала делегація у складі 20 осіб із м. Ізмаїл, - повідомила Н.Р. Карпець. Гості залишились задоволені теплим прийомом, відзначили Музей подарунків у Великій залі виконкому, зацікавились нагородою «Вдячність громади». Секретар міської ради відзначила високу дисциплінованість і духовність гостей, котрі з радістю відвідали Свято-Миколаївський собор Комсомольська і Спасо-Преображенську церкву у с. Келеберда.

Н.Р. Карпець зачитала список осіб, які мають пройти чергову атестацію до кінця поточного року.

Заступник міського голови Т.В. Прокопенко розповіла, що опалювальний сезон у Комсомольську розпочато вчасно. Труднощі виникли у підключенні тепла до житлового фонду: 4 будинки підключили до опалення 19 жовтня. Після цього ситуація з опаленням по місту стабілізувалась, - зазначила Т.В. Прокопенко. Юрій Миколайович попросив дати коментар з цього приводу в місцеві друковані ЗМІ.

Тетяна Василівна розповіла про поїздку до м. Запоріжжя з метою вивчення досвіду роздільного збору та утилізації сміття. Прокопенко Т.В. зазначила, що у Запоріжжі чітко працює система сортування сміття, яка на сьогодні є автоматизованою. Комунальне підприємство з утилізації сміття працює спільно з німецькою фірмою; вони є балансоутримувачами сміттєвих майданчиків, вирішують питання виставлення або заміни контейнерів на сміттєвих майданчиках. Тетяна Василівна підкреслила, що у Комсомольську необхідно через місцеві ЗМІ провести для населення добру роз'яснювальну кампанію щодо роздільного збору сміття. Мета роздільного збору сміття проста: все, що підлягає вторинній переробці, вивозиться на переробку для того, щоб зменшити навантаження на міський сміттєвий полігон.

Заступник міського голови Л.М. Биндич розповіла про поїздку 22 жовтня до Харкова на Всеукраїнський форум щодо всиновлення, на якому був присутній Президент України В.А. Ющенко. Як зазначила Людмила Михайлівна, у плані усиновлення позитивно було відзначено 4 області, серед них і Полтавська. Багато уваги на форумі приділялось питанню здорового способу життя серед молоді і проблемі літнього відпочинку дітей. Биндич Л.М. повідомила, що 28 жовтня, у середу, о 15.30 відбудеться мітинг і покладання вінків і квітів до Вічного Вогню, присвячені 65-ій річниці визволення України від німецько- фашиствького поневолення, і запросила присутніх взяти участь у цьому заході. Прокоментувала Людмила Михайлівна і тему переносу на тиждень осінніх канікулів у школах міста. «З метою економії теплової енергії осінні канікули подовжено на тиждень, відповідно зимові канікули будуть скорочені», - пояснила Л.М. Биндич. На сьогодні всі навчальні заклади Комсомольська підключені до тепла. У Дмитрівській школі триває ремонт системи опалення, тому туди закуплені електричні обігрівачі, - повідомила Людмила Михайлівна.

Начальник міського відділу культури і туризму І.І. Зеленська оголосила, що 28 жовтня, після покладання вінків і квітів до Вічного Вогню, о 17.00 у малій залі Палацу культури і творчості відбудеться концерт, на який запросила всіх бажаючих.

Начальник міського відділу з фізичної култури і спорту В.В. Подрезан розповів про спортивні заходи, які відбулися у Комсомольську за останні 2 тижні.

Начальник юридичного відділу ОМ. Гуріна розповіла присутнім, що від урядового повноваженого надійшло повідомлаення щодо сумісництва діяльності, і пообіцяла провести семінар з цієї тематики у листопаді.