Легкоатлетичні змагання серед школярів у залік Спартакіади "Повір у себе"

24.11.2015, 09:51

20 листопада 2015 року в місті Кременчуці були проведені міські легкоатлетичні змагання серед школярів з обмеженими фізичними та сенсорними можливостями в залік Спартакіади "Повір у себе", присвячені Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями. Змагання проводилися в легкоатлетичному манежі СК "Політехнік" КрНУ ім.Михайла Остроградського. Організацію, підготовку та проведення змагань здійснювали управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Кременчуцька філія Полтавського регіонального центру "Інваспорт" та правління ДГО ДЮЦСІ "Оріяна".

На змагання були запрошені троє спортсменів з нашого міста: Роздайбіда Настя, Меліхов Рустам і Крамаренко Катя. Відкриття та змагання пройшли на високому рівні, після урочистого підняття прапора під гімн України, діти з інвалідністю показали для присутніх театралізовану виставу "Колобок". Потім був показовий забіг чемпіонів України, у якому брала участь Роздайбіда Настя. Наші маленькі спортсмени показали дуже гарні результати: Меліхов Рустам зайняв І перше місце зі стрибків з місця та ІІ місце з бігу на дистанції 30 м, Крамаренко Катя зайняла два перших місця зі стрибків та бігу. Всі спортсмени отримали дуже гарні й смачні солодкі подарунки.

Нам би хотілося виразити щиру вдячність Хиль Любові Іванівні, керівнику міської програми реабілітації дітей-інвалідів, за допомогу в перевезенні наших спортсменів до Кременчука, завдяки її небайдужості наші маленькі чемпіони змогли потрапити на ці змагання. Також дякуємо організаторам змагань, що запрошують наших спортсменів до себе. Такі зустрічі не лише корисні для здоров’я, не лише стимулюють спортсменів до перемог, а і дуже гарний привід для спілкування. Діти мають нагоду побачити друзів, які живуть в інших містах. І звичайно не можемо не привітати наших спортсменів з їхніми маленькими перемогами. Бажаємо їм здоров’я, наснаги та здійснення мрій!

Марченко Ольга