У Комсомольську пройшло перше засідання виконкому нового скликання

25.11.2015, 18:20

24 листопада 2015 року за головування новообраного міського голови Комсомольська Дмитра Бикова за участі нового складу виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося перше засідання виконкому.

Міський голова Дмитро Биков привітав членів виконкому з початком роботи нової каденції, побажав усім плідної праці на благо територіальної громади.

Члени виконавчого комітету розпочали роботу з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Заслухали доповідь начальника відділу освіти Ірини Шошиної про організацію харчування дітей в школах міста. Начальник відділу освіти зазначила, що 89% школярів охоплено гарячим харчуванням, з них 100% - учні 1-4 класів, 95% - учні 5-9 класів, 53% - учні 10-11 класів. До початку нового навчального року закладами було проведено косметичні ремонти харчоблоків; частково оновлено посуд та інвентар, придбано спецодяг для працівників – це забезпечило вчасний початок роботи шкільних їдалень. Приватним підприємством «ВКФ «Мрія» (директор Лур’є Ю.В.), яке здійснює постачання сировини та продуктів харчування у шкільні їдальні, розроблені та погоджені із Комсомольським міськрайонним управлінням ГУ Держсанепідслужби у Полтавській області перспективні меню за категоріями дітей, що харчуються. Продукти, які постачаються у заклади, мають супровідні документи, що свідчать про їх якість (ветеринарні довідки, ветеринарні свідоцтва, якісні посвідчення, сертифікати якості тощо). За рахунок коштів міського бюджету в 2015-2016 навчальному році буде забезпечено безкоштовними сніданками вартістю 8 грн (вересень – 7 грн) 2228 учнів 1-4 класів, 66 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 67 дітей із малозабезпечених сімей, 5 тубінфікованих дітей, 49 дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних й інклюзивних класах, 52 дитини батьків-учасників АТО. Учні 1-4 класів, які відвідують групу подовженого дня, та учні 5-11 класів, які не включені до числа пільгових категорій, харчуються за батьківські кошти. У школах також працюють буфети. Наостанок начальник відділу освіти Ірина Шошина  підкреслила: «На сьогодні скарг або зауважень з боку батьківської громадськості чи Комсомольського міськрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Полтавській області щодо організації та якості харчування немає».

 

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська поінформувала про діяльність Комсомольського історико-краєзнавчого музею як осередку культурної, історичної та археологічної спадщини.

 

З метою матеріальної підтримки безробітних, додаткового стимулювання їх до праці виконавчий комітет Комсомольської міської ради  затвердив проект рішення «Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2016 році», у якому визначено перелік підприємств, установ та організацій,  на яких будуть створені тимчасові робочі місця для організації громадських робіт для безробітних, інших категорій осіб та види робіт.

 

Затвердили ліміти споживання енергоносіїв бюджетним установам та організаціям міста Комсомольська на 2016 рік. Доручили головним розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити в повному обсязі розрахунки за електричну, теплову енергію, водопостачання та водовідведення, газ; укласти угоди по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених лімітів споживання.

 

Внесли зміни до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Комсомольська на 2015 рік, затверджених рішенням виконкому Комсомольської міської ради від 23.12.2014 р. № 618.

 

Про результати фінансово-господарської діяльності КЖЕП № 5, КП «Комсомольськтеплоенерго», КП «Озеленення» Комсомольської міської ради Полтавської області за 9 місяців 2015 року прозвітували керівники підприємств.

 

У ході засідання члени виконавчого комітету опрацювали проекти рішень служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, відділу приватизації та обліку комунального майна, житлового відділу, управління архітектури і містобудування.

 

Розглянули питання квартирного обліку. Міський голова Дмитро Биков вручив сину військовослужбовця Олександра Білоконя, який загинув на сході України під час бойових дій, ордер на однокімнатну квартиру в будинку № 80 по проспекту Героїв Дніпра. Побажав хлопцю добробуту та щастя в новій оселі. Зазначив, що територіальна громада вшановує світлу пам'ять Олександра Білоконя та завжди буде його пам’ятати.

 

Затверджено регламент виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання та склад комісій, комітетів та рад виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання та положення про них.