16 днів проти насильства

24.11.2015, 15:57

 

В рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

 

Графік зустрічей з учнями навчальних закладів м. Комсомольська з 26.11. по 10.12.2014 року ( Завантажити grafk-zustrchey.doc )
Круглий стіл з питань профілактики соціально-небезпечних хвороб


У малій залі Комсомольської міської ради відбулося засідання круглого столу з питань профілактики соціально-небезпечних хвороб, на якому були присутні керівники медичних, соціальних та освітніх закладів, лікарі-інфекціоністи, епідеміологи, фтизіатри, наркологи, спеціалісти соціальних служб та духовенство.

 

Детальніше...

 

 


В рамках акції «16 днів проти насильства» відбулася зустріч учнів 6-10 класів СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О. Нижниченка відбулася за участю начальника відділу у справах сім’ї та молоді Оробченко Т.В., настоятеля Свято-Миколаївського Собору О. Георгієм Грабом та учасником АТО, «кіборгом» з Донецького аеропорту Калініченко Сергієм з позивним «Калина».

 

Детальніше...


В рамках Міжнародної кампанії  «16 днів проти насильства» спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Качанова Т.С. в партнерстві з директором духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі О. Георгієм Коваленко провели зустріч з 9–ми класами ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

 


Детальніше...

 

 В рамках акції «16 днів проти насильства» колектив СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 здійснив інтерактивний діалог учнів 8-10 класів з посадовими особами, діяльність яких пов’язана з питаннями захисту прав та інтересів дітей, молоді та громадян м. Комсомольська.

 


Детальніше...

 

   30 листопада в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» відбулася зустріч із студентами Комсомольського політехнічного коледжу за участю начальника відділу у справах сім’ї  та молоді Оробченко Т.В., директором духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі О. Георгієм Коваленко, та учасником АТО, «кіборгом» з Донецького аеропорту Калініченко Сергієм з позивним «Калина».

Детальніше...

 


   30 листопада у ЗОШ № 6 відбулося засідання батьківського клубу «Довір’я» по темі «Сьогодні - це те завтра, про яке ти подбав учора», участь в якому взяли батьки, діти яких навчаються в 1-11 класах. На засідання клубу була запрошена начальник відділу у справах  сім’ї та молоді Т.В. Оробченко, яка висвітлила питання щодо попередження насильства в сім’ї, в дитячих колективах та на вулиці. 

 

Детальніше...
1 грудня 2015 року СЗОШ № 5  в  рамках акції «16 днів проти насильства» був проведений тренінг з 9 класом, на тему торгівлю людьми, метою якого було ознайомити учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами,  формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу, навчати дітей використовувати знання по праву в різних життєвих ситуаціях, виховати почуття відповідальності за свої вчинки, доброзичливість, людяність, пошану до людської особи. 

Детальніше...

 

 

 


2 грудня 2015 року спеціалістом І категорії відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради Полтавської Качановою Т.С. та настоятелем Свято-Миколаївського Собору о. Георгієм в вечірній школі відбулась зустріч з 8,9 та10-ми класами в рамках акції «16 днів проти насильства»...


 

Детальніше...

 

 2 грудня 2015 року в рамках акції «16 днів проти насильства», відбулася зустріч начальника відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради, директора духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі О. Георгієм Коваленко та учасником АТО, «кіборгом» з Донецького аеропорту Калініченко Сергієм з позивним «Калина» з учнями будівельного ліцею.

Детальніше...

 

 

 7 грудня 2015 року в рамках акції «16 днів проти насильства» у вищому професійному гірничому ліцеї відбулася зустріч учнів з начальником відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради Оробченко Т.В. та директором духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі О. Георгієм Коваленко.

 Детальніше...

 

 


  Сьогодні 9 грудня, фінішувала міська акція «16 днів проти насильства» проведенням флеш-мобом «Жива бібліотека» з учнями 8-9 класів. До учнів завітали о. Георгій Граб, настоятель Свято-Миколаївського Собору, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Оробченко Т.В., головний спеціаліст служби у справах дітей Когут О.Л. та начальник Комсомольського міського управління юстиції Шокол А.О.

 

 

 

Детальніше...

 


  На виконання листа Полтавської обласної державної адміністрації від 27.10.2015 року №01-65/2846 та обласного плану заходів щодо проведення акції «16 днів проти насильства» відділ освіти Комсомольської міської ради Полтавської області інформує наступне:

  у загальноосвітніх начальних закладах міста проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 1-11 класів на тему «Кібербулінг або агресія в інтернеті», «Не смійся з мене», «Життя без насильства», «Мистецтво розуміти одне одного»...

 


Детальніше...

 

 


Інформація про проведення акції

«16 днів проти насильства»

 

  В рамках щорічного проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» центром проведено наступну роботу

 

Детальніше...

 


На виконання обласного плану заходів щодо проведення акції «16 днів проти насильства»

 

у груднi 2015 року у Центрі соціально – психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську з вихованцями проведено наступні тематичні заходи

 

Детальніше...