Апаратна нарада міського голови

1.12.2015, 08:56

30 листопада міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду, під час якої було розглянуто низку актуальних питань життєдіяльності міста.

 

Нагальним для всієї країни є питання енергозабезпечення. Міський голова зазначив: «У зв’язку із ситуацією, яка склалася в Україні, ми повинні бути готовими до економії електроенергії». Дав доручення директору ДЖКГ Петру Василюку заздалегідь розробити економічний режим роботи вуличного освітлення на випадок виникнення обмежень у подачі електричної енергії на місто.

 

Міський голова озвучив основні показники соціально-економічного розвитку міста за 9 місяців 2015 року. Станом на 01.10.2015 чисельність населення Комсомольської міської ради склала 54,7 тис. осіб, приріст за рахунок міграції склав 216 осіб. Комсомольськ єдине в Полтавській області місто, у якому за січень-вересень 2015 року спостерігається загальний приріст населення (61 особа). Дмитро Биков оголосив, що Комсомольську вдається й надалі зберігати лідерські позиції серед міст Полтавської області в таких сферах, як: «Населення та ринок праці», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність». За І півріччя 2015 року освоєно капітальних інвестицій на суму 711,5 млн, що становить 25,6 % до загального обсягу по Полтавській області. Очільник міста повідомив, що обсяг прямих іноземних інвестицій наростаючим підсумком станом на 01 жовтня 2015 року становить 728,3 млн дол. США. За даним показником м. Комсомольськ серед інших міст Полтавської області посідає 1 місце. Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця становить 230,1 тис. грн. Для порівняння: у місті Полтаві - 71,2 тис. грн, у місті Кременчуці – 104,4 тис. грн. Значний обсяг реалізації промислової продукції по місту забезпечується ВАТ «Полтавський ГЗК», питома вага якого в загальному обсязі реалізації промислової продукції міста складає 86,7 %. Питома вага надходжень до міського бюджету від діяльності малого бізнесу (фізичних осіб) у загальній сумі податкових надходжень до загального фонду міського бюджету за 9 місяців 2015 року складає 6,7 %. Розмір надходжень до міського бюджету від діяльності малого бізнесу за 9 місяців 2015 року склав 11,2 тис. грн та збільшився в порівнянні з 9 місяцями 2014 року на 949,1 тис. грн. У січні-вересні 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становить 375 осіб. Середньомісячна заробітна плата працівників за 9 місяців 2015 року складає 5569 грн. Це на 54,3 % більше від середнього показника по Полтавській області (3610 грн), на 38,8 % вище за середню заробітну плату по Україні (4012 грн)».

 

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак прозвітував міському голові про стан справ щодо забезпечення комсомольчан, хворих на цукровий діабет, необхідними ліками. Юрій Ковпак зазначив, що до кінця 2015 року потреба в інсуліні буде задоволена. У січні та лютому 2016 року кошти на придбання ліків для хворих на цукровий діабет буде передбачено в міському бюджеті, інші 10 місяців витрати на закупівлю ліків для діабетиків фінансуватимуться з обласного бюджету. Міський голова дав доручення управлінню охорони здоров’я підготувати лист на Полтавську ОДА з проханням виділити м. Комсомольську субвенцію для придбання необхідних щеплень для дітей, інсуліну для хворих на цукровий діабет.

 

Очільник Комсомольська повідомив, що з метою забезпечення громадського порядку та спокою в нічний час правоохоронними органами розпочато патрулювання міста. У рейдах задіяні представники поліції, громадського формування «Комсомольська рота охорони спеціального призначення», громадського формування з охорони громадського порядку «Міська міліція». Дмитро Биков зазначив, що невдовзі кількість патрульних загонів збільшиться до восьми, висловив надію на покращення криміногенної ситуації в Комсомольську.

 

Міський голова також поінформував присутніх про результати зустрічі міської влади з правоохоронними структурами міста, що відбулася минулого тижня за участю начальника Комсомольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області Євгена Саприкіна, інспекторів поліції, які обслуговують дільниці м. Комсомольська. Обговорили першочергові завдання охорони громадського порядку, механізми співпраці.

 

З інформацією про культурно-мистецькі заходи, які заплановано провести Комсомольською міською радою та її виконавчим комітетом у грудні, виступила начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська.

 

У ході апаратної наради також піднімалися питання стосовно призову юнаків на строкову службу, санітарно-епідеміологічної, криміногенної ситуації в місті.