Відбулося розширене засідання комітету

3.12.2015, 09:50

30 листопада 2015 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за головування голови комітету, першого заступника міського голови Олександра Чуприни. У роботі комітету взяли участь заступник міського голови Надія Угнічева, керівники відділів і управлінь, начальники структурних підрозділів і закладів, які опікуються проблемами інвалідів та інших маломобільних груп населення Комсомольська, представники громадських організацій «Ніжність», «Незламані духом», добровільного товариства «Союз-Чорнобиль».

Начальник управління праці і соціального захисту населення Світлана Чернявська ознайомила учасників засідання із основними положеннями обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на період до 2020 року.

У ході засідання обговорили найгостріші соціальні проблеми, які виникають у осіб з обмеженими фізичними можливостями. В обговоренні взяли участь Валентина Скрипник, заступник директора ТЦСО «Калина», Микола Федоренко, заступник голови громадської організації «Незламані духом», Світлана Власенко, заступник директора Комсомольського міського центру зайнятості, Тетяна Нальотова, член ГО «Незламані духом».

Вирішили створити робочу групу, яка протягом місяця внесе поправки і доповнення до Міської комплексної програми згідно з новими змінами в законодавстві України та конкретними пропозиціями людей з обмеженими фізичними можливостями: дорослих, які мають інвалідність, батьків дітей-інвалідів та спортсменів.