23.10.2009, 13:52

23 жовтня відбулось засідання координаційної ради з питань розвитку туризму в місті. Радник голови Держслужби з питань туризму і курортів України, генеральний директор Асоціації «Укртурінформінвест» Володиминр В'ячеславович Пучков презентував переваги і недоліки Комсомольска з точки зору міста, привабливого для туристів та інвесторів, а також запропонував членам координаційної ради разом створити схему перспективного розвитку туризму в Комсомольську.
    За словами Володимира В'ячеславовича, для цього деякі передумови вже створено, залишилось визначити низку привабливих з точки зору туриста «продуктів» і починати готувати їх до «продажу».
    Пучков В.В. запропонував оцінити різні аспекти потенціалу Комсомольська, і дав професійні поради для розвитку туризму в місті:
    визначити туристичні ресурси (Комсомольськ має музеї Полтавського «ГЗК» і міста, мальовничі заповідні місця «Заплави Псла», «Лісові Озера», Мазепин Яр);
    переглянути розвиток об'єктів харчування у Комсомольську (необхідно їх зробити маскимально привабливими. Для цього кожен об'єкт ресторанного господарства повинен виробити свій стиль, мати своє «обличчя»);
    об'єднати усі масові заходи, що проводяться у місті відділом культури і туризму, міським відділом освіти, відділом у справах сім'ї та молоді, відділом з фізичної культури і спорту, ;
    за використання символіки міста бізнесмени мають сплачувати виконкому кошти;
    видати довідник з вказанням адрес і контактних телефонів туристичних фірм, об'єктів харчування, готелів, місць проживання;
    провести навчальний семінар для екскурсоводів у Комсомольську;
    вирішити питання із забезпечення Комсомольська електричною енергією, достатньою за потністю для проведення загальноміських свят.
    Як зазначив Володимира В'ячеславович, комсомольчани мають самі визначити, якому із різновидів туризму надати перевагу:
    туризм, пов'язаний із тими чи іншими подіями (фестивалі, свята тощо);
    пізнавальний туризм (історія виникнення міста);
    паломницький туризм (екскурсії до Свято-Миколаївського собору, Комсомольського духовного училища, Спасо-Преображенської церкви у
с. Келеберда);
    промисловий туризм (екскурсії на ВАТ «Полтавський ГЗК»);
    екологічний туризм (мандрівка заповідними місцями).
    Члени координаційної ради отримали завдання: на наступне засідання надати свої пропозиції до перспективного розвитку туризму в Комсомольську.