До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

4.12.2015, 08:57

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Ця дата призначена для того, щоб світова спільнота звернула увагу на потреби людей з обмеженими можливостями, людей, які, незважаючи на вади здоров’я, залишаються такими ж активними і небайдужими членами нашого суспільства. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями 2 грудня в актовій залі спеціалізованої загальноосвітньої школи №3 ім.В.О.Нижниченка відбувся святковий захід. Громадськість міста зібралася, щоб вшанувати дітей та дорослих, які, незважаючи на проблеми свого здоров’я, досягають успіхів у спорті на міських, обласних та всеукраїнських рівнях.

Захід пройшов за участі заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника фізичної культури і спорту Віктора Подрезана, спеціаліста філії Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Тетяни Амельчені, керівників громадських організацій, спонсорів.

Заступник міського голови Надія Угнічева привітала присутніх, побажала здоров’я, мужності в подоланні недуг, наголосила на необхідності створення умов, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями відчували себе повноцінними членами нашої територіальної громади. Наголосила на тому, що комсомольчани пишаються дітьми, дорослими, їх силою духу в досягненнях спорту, науки. Від міського голови Дмитра Бикова вручила подарунки.

Віктор Подрезан, підводячи підсумки спортивного 2015 року, підкреслив, що в поточному році спортсмени більше 60 раз підіймалися на п’єдестал обласних змагань і більше 20 раз – всеукраїнських. Подякував за наполегливість у подоланні вершин спорту.

Тетяна Амельченя привітала переможців обласних і всеукраїнських змагань і подякувала Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за щорічне виділення 7,5 тис. грн для стимулювання спортсменів. Грамоти, премії й солодкі медалі від Альони Плохової були вручені спортсменам-переможцям і їх тренерам.

Вітали присутніх художні колективи СЗОШ №3 ім.В.О.Нижниченка. А на завершення святкового дійства відбулися козацькі розваги.