Друга сесія Комсомольської міської ради Полтавської області

25.11.2015, 11:41

Друга сесія Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання під головуванням міського голови Дмитра Бикова відбулася 1 грудня у великій залі міськради. На засіданні були присутні 29 депутатів з 34.

 

У ході урочистої частини засідання голова міської виборчої комісії Геннадій Бутенко вручив Дмитру Бикову посвідчення міського голови. Очільник Комсомольська вручив посвідчення й квіти депутатам міської ради, привітав їх, побажав успіхів у роботі на благо територіальної громади.

 

Міський голова щиро подякував членам міської виборчої комісії за сумлінну роботу, відзначив Почесними грамотами виконавчого комітету заступника голови міської виборчої комісії Олену Сорокіну, секретаря міської виборчої комісії Світлану Пазиненко, члена міської виборчої комісії Олену Порубай. Оголосив Подяку міського голови Олегу Литвиненку, члену Комсомольської міської виборчої комісії; Світлані Медведєвій, члену Комсомольської міської виборчої комісії; Анатолію Тімашеву, юристу Комсомольської міської виборчої комісії; Володимиру Балуєву, оператору комп’ютерного набору Комсомольської міської виборчої комісії; Сергію Савченку, оператору комп’ютерного набору Комсомольської міської виборчої комісії.

 

Від міського голови Дмитра Бикова прозвучали вітання комсомольчанці Ользі Онуфрей, студентці четвертого курсу Полтавського інституту економіки і права, з нагоди її перемоги в щорічному фестивалі студентської творчості «Сяйво надій» для студентів з особливими потребами університету «Україна» у номінації «Науковець року». Журі фестивалю високо оцінило наукові досягнення Ольги за останній рік. Дмитро Биков вручив студенці дипломом за перемогу в номінації фестивалю, цінний подарунок та стипендію.

 

Згідно з поданням депутатів міської ради очільник міста оголосив про утворення депутатської фракції політичної партії «Опозиційний блок» у складі шести депутатів Комсомольської міської ради. Головою депутатської фракції обрали Ігоря Школового.

 

Робочу частину засідання депутати розпочали з розгляду проектів рішень фінансового характеру. Начальник фінансового управління Валентина Баландіна прокоментувала зміст проектів рішень «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2015 року», «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік», «Про внесення змін у додаток до рішення 53 сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 р. «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2015 рік».

 

Депутати Комсомольської міської ради заслухали виступ начальника відділу освіти Ірини Шошиної щодо проектів рішень гуманітарного напрямку. Продовжили термін дії Комплексної програми розвитку освітньої галузі м.Комсомольська (зі змінами) терміном на 1 рік.

 

Затвердили Положення про стимулювання педагогічних працівників, переможців конкурсів «Учитель року», «Класний керівник року», «Вихователь року» та конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» та Положення про стимулювання обдарованих і талановитих дітей, молоді та педагогічних працівників; Порядок забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей батьків-учасників АТО на період перебування в зоні проведення антитерористичної операції; дітей, батьки яких отримали інвалідність або загинули під час проведення АТО.

 

Віктор Подрезан, начальник відділу фізичної культури та спорту, прозвітував про виконання міської комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2014-2018 роки у 2015 році. Міський голова Дмитро Биков підняв питання про щорічне стимулювання спортсменів у Комсомольську за високі досягнення, доручив начальнику фізичної культури та спорту опрацювати дане питання й внести пропозиції.

 

Серед інших питань розглянули та погодили проект рішення «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Комсомольської міської ради Полтавської області». Внесли зміни до тимчасового переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

У ході роботи депутатський корпус опрацював питання будівництва та житлово-комунального господарства. Вніс зміни до додатків Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2015 рік, Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2013-2015 роки.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова доповіла про порядок розподілу орендної плати за оренду комунального майна та напрямки її використання у 2016 році.

 

Заслухали інформацію по проекту рішення «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій».

 

У ході засідання опрацювали 23 питання поновлення прав користування земельними ділянками, 20 питань архітектури і містобудування.

 

Наприкінці пленарного засідання міський голова Дмитро Биков привітав депутатів із професійним святом, що наближається, - Днем місцевого самоврядування. Побажав усім здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови Комсомольська  й України.