Міський голова Дмитро Биков у рамках проведення Дня відкритих дверей побував у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську

4.12.2015, 10:20

03 грудня міський голова Дмитро Биков у рамках проведення Дня відкритих дверей побував у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську, що знаходиться по вулиці Добровольського, 63.

 

Участь у виїзній нараді взяли заступник міського голови Надія Угнічева, начальник служби у справах дітей Лариса Василенко, голова ГО „Товариство захисту прав дітей-інвалідів „Ніжність” Олександр Сітьков, ЗМІ.

 

Центр було створено 01 грудня 2011 року в Комсомольську з метою соціального захисту дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах. З 01.01.2015 року фінансування закладу відбувається за кошти міського бюджету. Заклад може одночасно охопити послугами комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги до 25 осіб. Центр працює в режимі як стаціонарного, так і денного перебування дітей. Сьогодні 21 дитина користується тут соціальними послугами.

 

Директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську Тетяна Карпєєва провела для гостей екскурсію помешканнями закладу, розповіла про роботу відділень, поділилася напрацюваннями та ідеями щодо реалізації найбільш важливих для Центру проектів.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева подякувала міському голові та засновникам Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за значну фінансову підтримку закладу в минулі роки. Окреслила низку нагальних проблем Центру щодо водовідведення та термомодернізації будівлі.

 

Міський голова Дмитро Биков, оглянувши матеріально-технічну базу закладу, відзначив необхідність більш ефективного її використання - розширення спектру існуючих соціальних послуг шляхом створення на базі Центру реабілітаційного комплексу для дітей-інвалідів. Зазначив, що комплекс міг би стати надійною підтримкою ГО „Товариство захисту прав дітей-інвалідів „Ніжність”, філії Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», які активно працюють у Комсомольську в напрямку роботи з такими дітьми. Очільник міста пообіцяв керівництву закладу підтримку. Доручив директору Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську Тетяні Карпєєвій розпочати роботу щодо підготовки проекту землеустрою.