З Днем місцевого самоврядування!

7.12.2015, 08:18

Шановні депутати Комсомольської міської ради, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть вітання з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування!

Велика роль у розбудові громадянського суспільства належить органам місцевого самоврядування – депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, працівникам міської ради. Але перш за все – це свято всіх комсомольчан, які, завдяки активній громадсько-політичній позиції, відіграють ключову роль у розбудові рідного міста.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить майбутнє Комсомольська.

Переконаний, завдяки злагодженій співпраці між депутатами, структурними підрозділами міської ради та комсомольчанами, ми впевнено розбудовуємо заможне європейське місто.

Хочу подякувати всім, причетним до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо наше місто привабливим та комфортним для життя.

Щиро бажаю всім працівникам органів місцевого самоврядування творчої наснаги, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо рідного міста.

Міський голова Дмитро Биков