16 днів проти насильства

8.12.2015, 09:24

7 грудня 2015 року в рамках акції «16 днів проти насильства» у вищому професійному гірничому ліцеї відбулася зустріч учнів з начальником відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради Оробченко Т.В. та директором духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі О. Георгієм Коваленко.


В аудиторії були присутні юнаки та дівчата, отже розмова була відвертою про мораль у відносинах між чоловіком та жінкою, про їх майбутніх дітей та родини, які вони будуть створювати. Головною темою зустрічі обрано попередження насильства в сім’ї, у дитячому та підлітковому колективі, на вулиці.


духовно-просвітницького центру О. Георгій говорив про те, що людина є вільною особистістю від природи, а тому вибір кожного з присутніх є тільки його вибором. Бути сильним, мужнім та моральним, чи стати слабким, залежним від горілки чи то від наркотиків – вибір тільки за людиною. Любити свою дружину, дітей та, за великим рахунком Україну, чи стати джерелом насильства по відношенню до рідних – знову ж таки вибір кожного з присутніх. О. Георгій запросив учнів ВПГЛ до Свято-Миколаївського собору на екскурсію та на чашку чаю.