Управління праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради нагадує.

14.12.2015, 16:57

Відповідно до від 28.02.1991 р. № 796-XII Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» право на 50-процентну знижку плати за користування житлом (квартирної плати, плати за утримання будинків), комунальними послугами (газ, електрична і теплова енергія, водопостачання, водовідведення та інші послуги) у межах середніх норм споживання, передбачених законом, телефоном (абонентна плата, оплата послуг електрозв'язку за місцеві телефонні розмови з квартирних телефонів при посекундному обліку їх тривалості) мають громадяни, віднесені до категорій 1, 2А та 2Б. Також зазначені пільги надаються дружині (чоловіку) померлого громадянина категорій 1, 2А та 2Б, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою, або опікуну (на час опікунства) дітей померлого.
Для оформленням пільг необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення та подати наступні документи:
- заяву про надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг;
- копію посвідчення з пред’явленням його оригіналу;
- копії довідок пільговика та членів його сім’ї про присвоєння ідентифікаційного номера;
- копію паспорта (стор. 1, 2-3, 10-11) пільговика та членів його сім’ї з пред’явленням їх оригіналів, для неповнолітніх дітей – копію свідоцтва про народження;
- інформацію про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких має пільги та реально ними користується.
Громадянам, які зверталися раніше за оформленням пільг  повторно звертатися не треба.
Довідки за телефоном – 26491.

Начальник управління
С. П. Чернявська