У Комсомольську працюють над створенням «Call-центру»

15.12.2015, 08:40

11 грудня в малій залі Комсомольської міської ради розробник програмного забезпечення КАІ (КРИВБАСАКАДЕМІНВЕСТ) провів для міської влади Комсомольська презентацію щодо створення «Cаll-центру» в місті.

 

На зустрічі були присутні міський голова Дмитро Биков, його заступники, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, комунальних підприємств житлово-комунального господарства. Від КАІ участь у заході взяли директор компанії Михайло Назаренко, технічний директор Сергій Хоменко, керівник відділу АСУП Денис Коваль.

 

Гості презентували пропозицію щодо створення «Call-центру» диспетчерської служби житлово-комунальних підприємств міста Комсомольська, відзначили її переваги. «Cаll-центр» - єдина інформаційно-диспетчерська служба, що прийматиме заявки від городян з різних питань. Основна мета його створення - підвищення ефективності роботи служб житлово-комунальних підприємств міста. Передбачається, що звернення від громадян будуть прийматися по телефону, через інтернет-портал, електронною поштою, письмово; реєструватися та оперативно направлятися відповідним виконавцям. Програмний продукт також передбачає контроль за виконанням заяви, формування статистичної, аналітичної звітності в контролюючому органі. Є можливість впровадження додаткових функцій при використанні IP-телефонії: маршрутизація дзвінків всередині «Сall-центру», організація інтерактивної черги дзвінків, надання інформації про хід виконання заявки, запис розмов. Система може бути впроваджена в цілому або поетапно.

 

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що останнім часом кількість заяв від громадян через «Обласний контактний центр» Полтавської області зростає. Необхідно організувати швидку взаємодію між заявником та міськими службами, посилити контроль за оперативністю та якістю реагування на звернення комсомольчан. Це можна вирішити за рахунок впровадження сучасних технологій - автоматизованої системи, що допоможе підвищити контроль та дисциплінувати служби. Відповідальність за якість та оперативність надання послуг службами міста повинна неодмінно зрости.