Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

16.12.2015, 15:56

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням міського голови Дмитра Бикова відбулося 15 грудня в малій залі виконкому міськради.

Роботу розпочали із розгляду фінансових питань, де заступник міського голови Юрій Муха презентував проект міського бюджету на 2016 рік. Про поточні видатки на 2016 рік доповів директор ДЖКГ Петро Василюк.

У розділі питань гуманітарного та соціального напрямків члени виконкому розглянули питання «Про встановлення вартості харчування дітей та батьківської плати в Дмитрівському дошкільному навчальному закладі «Сонечко», опрацювали питання, підготовлені службою у справах дітей та управлінням праці та соціального захисту населення, погодили відповідні проекти рішень.

Робота виконкому продовжилася розглядом питань житлово-комунального господарства. Головний спеціаліст відділу фінансів та економіки ДЖКГ Юлія Кулакова доповіла про структуру тарифів, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій; про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території за адресою проспект Героїв Дніпра, буд.74; про участь власників (орендарів, користувачів) нежитлових приміщень у житлових будинках (гуртожитках) в утриманні житлових будинків та прибудинкових територій. В.о.директора КП «ВУ ВКГ» Олексій Пурик доповів про ліміти витрат питної води з комунального водопроводу для підприємств міста Комсомольська на 2016 рік. Також розглянули питання «Про внесення змін до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Комсомольська на 2015 рік, затверджених рішенням виконкому Комсомольської міської ради від 23.12.2014 року №618», «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування до садових товариств», «Про погодження графіка проведення масових вибухових робіт на 2016 рік в кар’єрі ВАТ «Полтавський ГЗК», «Про погодження графіка проведення масових вибухових робіт на 2016 рік в кар’єрі ТОВ «Єристівський ГЗК».

У розділі питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів розглянули питання «Про схвалення проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2016 рік».

Члени виконкому заслухали звіт директора комунального житлово-експлуатаційного підприємства №2 Сергія Данюка про результати фінансово-господарської діяльності КЖЕП №2 за 2014 рік та за 9 місяців 2015 року.

За участю представників громадських організацій, директорів ДЮСШ №1 і №3 заслухано питання надання в безоплатне строкове користування нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності, громадським організаціям та надання футбольним клубам у безоплатне строкове користування нерухомого майна, яке перебувають у комунальній власності.

Про питання квартирного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках; про надання жилих приміщень у безоплатне строкове користування на 2016 рік доповіла начальник житлового відділу Інна Киричок.

Обговорили проекти рішень, що стосуються питань архітектури і містобудування. Розглянули питання «Про затвердження Плану роботи виконавчих органів Комсомольської міської ради на 2016 рік».