На сесії Комсомольської міськради прийнято міський бюджет на 2016 рік

17.12.2015, 16:42

17 грудня 2015 року в Комсомольську пройшла третя сесія Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання. Вів засідання міський голова Дмитро Биков.

 

Виступив голова міської виборчої комісії Геннадій Бутенко з повідомленням про офіційну реєстрацію депутатом Комсомольської міської ради Альони Бикової (Політична партія «Партія простих людей Сергія Капліна»), вручив депутатське посвідчення. Зазначив, що тепер міську раду сформовано в повному складі. Міський голова Дмитро Биков привітав Альону Бикову з набуттям депутатських повноважень, побажав успіхів та плідної співпраці.

 

На початку засідання очільник Комсомольська вручив відзнаки. За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку головний бухгалтер ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК» Віра Ковальська отримала Грамоту Полтавської обласної ради. За вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Почесною грамотою Полтавської ОДА відзначили Юлію Ахінян – редактора студії ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК».

 

Оголосили Щиру вдячність виконавчого комітету Комсомольської міської ради за громадянську мужність, значний вклад у надання допомоги воїнам-учасникам бойових дій на сході, благодійну та волонтерську діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», громаді Архієрейського подвір’я Свято-Миколаївського собору. Подяку міського голови вручено голові Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеславу Мінязеву, співробітнику Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Валерію Лисенку, наміснику Архієрейського подвір’я Свято-Миколаївського собору отцю Георгію.

 

Подякували трудовому колективу управління Пенсійного фонду України в місті Комсомольську за високий професіоналізм, чуйне ставлення до проблем людей, яким необхідна допомога, та з нагоди двадцять п’ятої річниці створення Пенсійного фонду України. Дмитро Биков вручив відзнаку «Щира вдячність виконавчого комітету Комсомольської міської ради», квіти  начальнику управління Пенсійного фонду України в місті Комсомольську Світлані Нестеренко. Подяку міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм оголошено Ірині Волошиній – першому заступнику начальника управління Пенсійного фонду України в місті Комсомольську; Світлані Третяк - заступнику начальника управління Пенсійного фонду України в місті Комсомольську; Олені Голик – начальнику бюджетно-фінансового відділу – головному бухгалтеру управління Пенсійного фонду України в Комсомольську; Наталі Швець – начальнику відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем управління Пенсійного фонду України в місті Комсомольську.

 

За результатами сьомої міської Комплексної спартакіади серед підприємств, організацій та установ міста, яка проводилася у 2015 році, відзначили переможців та призерів:

І місце – команда ВАТ «Полтавський ГЗК»;

ІІ місце - команда Комсомольського політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського; 

ІІІ місце - команда ТОВ «Єристівський ГЗК».

 

Міський голова оголосив про створення депутатської групи політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у складі трьох депутатів.

 

Розгляд питань порядку денного розпочали з головного – про міський бюджет на 2016 рік. Заслухали доповідь заступника міського голови Юрія Мухи, переглянули презентацію міського бюджету на 2016 рік, підготовлену міським фінансовим управлінням. Визначили на 2016 рік:

-         доходи міського бюджету в сумі 316 212 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету 305 835,6 тис. грн, доходи спеціального фонду міського бюджету 10 376,4 тис. грн, у тому числі бюджету розвитку 1 500 тис. грн;

-         видатки міського бюджету в сумі 316 212,5 тис. грн, у тому числі видатки загального фонду міського бюджету 271 264,3 тис. грн, видатки спеціального фонду міського бюджету 44 948,2 тис. грн;

-         повернення кредитів до міського  бюджету в сумі 0,5 тис. грн, у тому  числі повернення кредитів до спеціального фонду міського бюджету 0,5 тис. грн;

-         профіцит міського  бюджету  загального фонду в сумі 34 571,3 тис. грн;

-         дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі 34 571,3 тис. грн.

Визначили перелік захищених статей  видатків загального фонду міського бюджету на 2016 рік за їх економічною  структурою:

-         оплата праці бюджетних установ;

-         нарахування на заробітну плату;

-         придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

-         забезпечення продуктами харчування;

-         оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

-         поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам.

На реалізацію місцевих програм на 2016 рік виділили 6 061,6 тис. грн.

 

У ході роботи депутати також опрацювали ряд  інших фінансових питань:

  1. Про дозвіл на розміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках у 2016 році.
  2. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік.

 

Затвердили низку важливих міських програм: Програму економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2016 рік, Програму реабілітації дітей-інвалідів м. Комсомольська на 2016 рік, Програму розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську на 2016-2019 роки, Міську програму «Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб на 2016-2020 роки», Програму будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності міста Комсомольська на 2016 рік.

 

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко прокоментувала роботу в напрямку розвитку молодіжної політики в Комсомольську, запросила депутатів долучитися та відвідати міський дитячий фестиваль «Діти-дітям», що сьогодні проходить у місті.

 

Надали дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2016 рік.

 

Начальник відділу освіти Ірина Шошина доповіла профільні питання про призначення головного розпорядника, про зміни в штатному розписі ДНЗ «Сонечко» Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

 

Розглянули та затвердили проект рішення «Про включення комунального закладу «Дмитрівський сільський клуб» до мережі закладів культури і туризму Комсомольської міської ради Полтавської області».

 

Внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2015 рік, Програми сприяння створенню і підтримки ОСББ на 2015-2017 роки.

 

Затвердили склад комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків та положення про комісію.

 

Депутати Комсомольської міської ради опрацювали ряд організаційних питань: «Про затвердження плану роботи Комсомольської міської ради Полтавської області на 2016 рік», «Про затвердження Положення про сектор з інформаційної та внутрішньої політики у новій редакції», «Про затвердження Положення про сектор роботи зі зверненнями громадян у новій редакції», інші.

 

Також розглянули та погодили 15  проектів рішень щодо поновлення прав користування земельними ділянками, 20, що стосуються компетенції управління архітектури і містобудування.