Всеукраїнський учнівський форум «Партнерів єднає мелодія пісні»

18.12.2015, 14:02

16 грудня відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» у великій залі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

Взяти участь у проекті виявили бажання 12 команд із 8 регіонів України: міста Києва, Миколаївської, Одеської, Закарпатської, Тернопільської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської областей. Комсомольчани на форумі представлені 7 командами.

Привітати учасників Всеукраїнського учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» завітав секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота. «Я щиро вітаю в нашому місті Комсомольську на Всеукраїнському учнівському форумі «Партнерів єднає мелодія пісні» активну і творчу молодь із 8 регіонів нашої країни. Ми гордимося вашими талантами і дякуємо за активну громадянську життєву позицію, добрі серця. Від імені депутатів Комсомольської міської ради, його виконавчого комітету бажаю вам всім творчих успіхів, досягнень, міцного здоров’я. Маю надію, що ви цікаво й з користю поведете час у Комсомольську ».

З побажаннями яскравих вражень від спілкування із однолітками, від зустрічі з містом Комсомольськом звернулася до дітей Тетяна Оробченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді. Ірина Шошина, начальник відділу освіти, розповіла про міську «Програму пошуку, підтримки, навчання обдарованої молоді на 2014-2020 роки», завдяки якій у Комсомольську відбувається стимулювання здібних учнів, побажала творчих здобутків. Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська повідала гостям про Комсомольськ фестивальний, побажала миру й злагоди в кожну домівку. Привітала учасників учнівського проекту директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, депутат міської ради Віра Усатенко.

Зі сцени актової зали ЗОШ №6 діти з різних куточків України пісенними мелодіями вітали один одного зі святом – відкриттям форуму «Партнерів єднає мелодія пісні», у рамках якого 17 грудня пройде Благодійний фестиваль «Діти-дітям».