У Комсомольську презентували офіційний сайт ВУВКГ

18.12.2015, 14:05

Днями міська влада, КП «ВУВКГ» Комсомольської міської ради презентували ЗМІ нововведення – офіційний сайт ВУВКГ (http://voda.pl.ua/), де для комсомольчан передбачено можливість передачі показників лічильників холодної та гарячої води в ONLINE режимі. 

На зустрічі були присутні перший заступник міського голови Олександр Чуприна, в.о. директора КП «ВУВКГ» Комсомольської міської ради Олексій Пурик, начальник відділу збуту КП «ВУВКГ» Світлана Лихожон.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна прокоментував подію. «У світі інформаційні технології невпинно розвиваються. Комсомольськ - молоде і прогресивне місто. Вважаю, що нам необхідно впроваджувати передові технології. Сьогодні міська влада працює над створенням сучасного «Саll-центру» в Комсомольську, який дасть можливість пов’язати між собою служби житлово-комунального господарства в питаннях оперативного реагування на звернення жителів міста, дасть можливість контролювати якість та швидкість надання послуг. Перший крок у даному напрямку – створення сайту ВУВКГ, де через вікно «Приватний кабінет» зареєстрований абонент зможе передавати показники лічильників холодної та гарячої води. Проект у першу чергу націлений на задоволення потреб споживачів, економію часу як жителів міста, так і працівників ВУВКГ.

В.о. директора КП «ВУВКГ» Олексій Пурик зазначив, що над проблемою, пов’язаною із передачею даних за показниками лічильників, підприємство працює вже майже 1 рік. Ще у 2014 році за сприяння першого заступника міського голови Дмитра Бикова було виділено нове приміщення, профінансовано придбання меблів, оргтехніки, програмного забезпечення. Сьогодні в результаті тісної співпраці ВУВКГ та ТОВ «Кварц» (м. Черкаси) створено робочу версію сайту КП «ВУВКГ», приватний кабінет, де після реєстрації споживач зможе передавати в абонентський відділ показники лічильників, мати доступ до балансу особистих оплат на 01 число щомісячно, отримувати оперативну інформацію про аварійні відключення, зміни в нормативній базі. Робота над розширенням можливостей сайту продовжується.

Начальник відділу збуту КП «ВУВКГ» Світлана Лихожон подякувала владі за сприяння у вирішенні питань відділу збуту, абонентського відділу, запросила комсомольчан до співпраці. Зазначила, що зареєструватися на сайті ВУВКГ можна самостійно відповідно до інструкції (http://voda.pl.ua/images/docs/cabinet_instr-pidkluchennya.pdf). Власник квартири може також звернутися за допомогою в отриманні реєстраційного коду у відділ збуту за адресою вул. Добровольського, 97 (І під’їзд). При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код.