Апаратна нарада

23.12.2015, 08:24

21 грудня апаратну нараду міський голова Дмитро Биков розпочав з привітання Почесного громадянина міста Комсомольська Миколи Коробкова з 80-річчям. Очільник Комсомольська від імені територіальної громади подякував ювіляру за особистий внесок у розвиток міста, побажав здоров’я, благополуччя, родинного затишку, вручив квіти та подарунок.

Міський голова говорив про важливі події для країни та Комсомольська, зокрема: про перспективу надання Україні безвізового режиму з ЄС, про затвердження державного бюджету на 2016 рік. Дмитро Биков зазначив, що сьогодні проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік активно опрацьовується депутатами Верховної Ради України.

У п’ятницю міський голова Дмитро Биков побував на засіданні Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України, де екс-міський голова Комсомольська Сергій Супрун склав повноваження голови Полтавського РВ АМУ та за результатами голосування обрано нового очільника - Миргородського міського голову Сергія Соломаху. Комсомольського міського голову Дмитра Бикова обрали заступником голови Полтавського РВ АМУ.

У суботу в адміністративній будівлі органу самоорганізації населення
«Комітет мікр-нів приватної забудови «Тріада-21»  пройшла звітно-виборча конференція, де було обрано нового голову ОСН – Олену Потоку. Міський голова відзначив роль ОСН у самоврядуванні, зазначивши, що саме самоорганізація мешканців є першим кроком до реалізації демократичних засад.

Під час проведення апаратної наради Дмитро Биков зосередив увагу ДЖКГ на необхідності бути готовими до оперативного реагування на ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов.

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська доповіла про хід впровадження спрощеного порядку надання житлових субсидій у Комсомольську. На сьогоднішній день близько 8 тис. комсомольчан уже звернулися до УПСЗН із заявою про призначення житлової субсидії. Міський голова звернувся до ЗМІ із проханням знову провести серед населення широку інформаційно-роз’яснювальну роботу про можливість оформлення житлової субсидії.

 

Представник санепідемстанції поінформував, що епідеміологічний рівень захворюваності на ГРВІ в місті в 2 рази нижче порогового значення.

 

 

Начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку Світлана Золотова поінформувала про хід здійснених минулого тижня перевірок, спрямованих на недопущення порушень правил обігу побутових піротехнічних засобів.  Світлана Золотова зазначила, що на сьогоднішній день у місті піротехнічні засоби без ліцензії не продаються.

Виступила начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, яка презентувала культурно-мистецькі заходи, заплановані в Комсомольську з нагоди відзначення Новорічних свят. Запросила присутніх разом із родинами взяти участь у заходах.

По завершенні апаратної наради міський голова привітав присутніх з новорічними святами, що наближаються, побажав усім миру, злагоди, благополуччя, впевненості в майбутньому.