Відбулося засідання громадської ради

25.12.2015, 09:51

24 грудня відбулося засідання громадської ради при Комсомольській міській раді у малій залі виконкому. Засідання вів заступник голови Олександр Красільніков. Захід пройшов за участі міського голови Дмитра Бикова, секретаря міської ради Сергія Дороти.

Члени громадської ради розглянули заяви Дмитра Вінівітіна і Володимира Рубана про вихід із громадської ради у зв’язку з обранням депутатами Комсомольської міської ради. Розглянули заяву заступника голови громадської організації «Переселенці спільними зусиллями» про включення до складу ради.

У зв’язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України постанов «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996» від 8 квітня 2015 року за № 234 та «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції» від 14 травня 2015 року за № 301 члени громадської ради вирішили опрацювати документи в комітетах до 21 січня 2016 року і визначитися із змінами до Положення про громадську раду при Комсомольській міській раді Полтавської області та Регламенту громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області.

Заступник голови громадської ради Олександр Красільніков ознайомив членів ради із структурою офіційного сайту Комсомольської міської ради, його інформаційним наповненням.

Наступне засідання громадської ради заплановане на 25 лютого 2016 року.