Міська влада провела засідання круглого столу з працівниками поліції

29.12.2015, 13:15

29 грудня в малій залі Комсомольської міської ради перший заступник міського голови Олександр Чуприна провів засідання круглого столу з працівниками Комсомольського відділення поліції Кременчуцького ВП ГУНП України в Полтавській області.

 

На заході були присутні заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, начальник сектору патрульної поліції Дмитро Дуденко, заступник начальника сектору патрульної поліції Ігор Лайло, старший інспектор поліції Юрій Гусаренко, інспектор поліції Маріанна Тохтамиш, спеціаліст загального відділу Дмитрівської сільської ради Тетяна Дяченко.

 

У ході роботи начальник сектору патрульної поліції Дмитро Дуденко прозвітував про оперативний стан на території міста та діяльність інспекторів ювенальної превенції Комсомольського відділення поліції Кременчуцького ВП ГУНП України в Полтавській області за 2015 рік.

 

Присутні також заслухали інформацію начальника сектору патрульної поліції Дмитра Дуденка про роботу, проведену в напрямку виявлення адміністративних правопорушень у Комсомольську в 2015 році.

 

Під час засідання присутні обговорили ряд проблемних питань, погодили шляхи їх вирішення, плани співпраці міської влади та поліції на 2016 рік.