У Комсомольську для дітей, які потребують особливої уваги та піклування, відбулося новорічне свято

29.12.2015, 15:12

Яскраве та феєричне новорічне свято 28 грудня подарували спільними зусиллями міська влада, Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та Центр дитячої та юнацької творчості (ЦДтаЮТ) маленьким комсомольчанам, які потребують особливої уваги та піклування.

 

Директор ЦДтаЮТ Надія Сакун зазначила, що уже майже 10 років поспіль міська влада замовляє новорічні ранки для малечі, якій особливо необхідна турбота з боку влади. Традиційно напередодні Нового 2016 року на свято новорічної ялинки в ЦДтаЮТ запросили дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, віком до 11 років та їх опікунів. В очікуванні розваг та веселощів на свято завітали 24 дитини.

 

Привітати з новорічним святом усіх присутніх прийшли заступник міського голови Надія Угнічева, начальник служби у справах дітей Лариса Василенко, головний спеціаліст служби у справах дітей Марина Горбенко, головний спеціаліст з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК», помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева від імені міського голови Дмитра Бикова привітала малих та дорослих з новорічними святами. У вітальній промові вона зазначила: «Міська влада приділяє особливу увагу сім’ям, де виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Разом з такими родинами влада переживає негаразди, радіє їх успіхам». Надія Угнічева подякувала дорослим за душевне тепло й терпіння. Дітям побажала неочікуваних фантастичних різдвяних подарунків. Головний спеціаліст з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Клименко привітав малюків від багатотисячної родини FERREXPO й побажав: «Нехай новорічні подарунки принесуть радість і тепло у ваші домівки». Вітала також усіх присутніх начальник служби у справах дітей Лариса Василенко, зичила щастя, здоров’я, успіхів, гарних подій та зустрічей у новому 2016 році.

 

Діти з радістю взяли участь у святкових заходах, разом із улюбленими мультиплікаційними героями вони стали учасниками чудової новорічної казки, весело танцювали, завзято грали та змагалися, демонстрували яскраві новорічні костюми. А на завершення свята Дід Мороз та Снігуронька допомогли малечі здійснити диво - запалити різнокольорові ліхтарики на новорічній красуні та організували навколо неї дружній хоровод.

 

Кожна дитина, яка завітала на свято в ЦДтаЮТ, отримала море позитивних емоцій та гарних вражень. Радісно посміхалися задоволені дорослі та учасники новорічного дійства.

 

На завершення свята заступник міського голови Надія Угнічева, головний спеціаліст з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Клименко вручили дітям солодкі подарунки. Не залишилися також без новорічних подарунків діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, старшого віку. Їм солодощі вручили у виконкомі Комсомольської міської ради. Усього увагою охоплено 76 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Цього ж дня з ініціативи міської влади, силами творчих колективів ЦДтаЮТ проведено новорічний вечір для дітей-інвалідів та дітей з особливими потребами, які у супроводі батьків, керівника міської Програми реабілітації дітей-інвалідів м. Комсомольська Любові Хиль теж завітали в гості до Діда Мороза та Снігуроньки. У рамках проекту «Крок у соціум» дітям, хворим на ДЦП, працівники ТЦСО «Калина» забезпечили комфортний переїзд з дому в ЦДтаЮТ. Проект започатковано у Комсомольську з ініціативи міського голови Дмитра Бикова за підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

 

З теплим привітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Надія Угнічева, яка повідомила про те, що Програма реабілітації дітей-інвалідів м. Комсомольська на 2016 рік затверджена на сесії Комсомольської міської ради, запросила усіх брати участь у нових ініціативах міської влади. Побажала родинам миру, достатку, злагоди, затишку. Глядачі й учасники отримали веселий новорічний настрій, солодкі подарунки від спонсорів та благодійників. Завершилося свято веселими іграми. Дід Мороз та Снігуронька побажали усім здійснення мрій у Новому 2016 році.