Новорічне свято відбулося у Центрі для дітей

4.01.2016, 15:37

Новорічні ранки – це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. Вихователі та діти Центру для дітей, готуючись до Нового року, своїми руками виготовляли ялинкові іграшки, сніжинки, морозні візерунки на склі. Новорічний сценарій для дітей складався задовго до свята. Це природно, адже так хочеться подарувати малюкам чарівну казку, повну неймовірних подій і справдження бажань! Величезну роботу провели з оформлення сцени та створення новорічного пейзажу у музичній залі Центру.

Новорічне свято для дітей – це неймовірна подорож у світ нестримних веселощів та пригод. Святкову казку діти створили самі разом з музичним керівником Світланою Анатоліївною. Добре знайома з дитинства «Рукавичка» заграла новими барвами. До підбору костюму на свято також підійшли виважено, намагаючись найкраще продемонструвати казкового героя : Мишку, Жабку, Зайчика, Лисичку, Вовка, Ведмедя та іншу лісову братію.

Діти з радістю взяли участь у новорічній виставі та проявили себе хорошими артистами, показавши всю свою майстерність і здібності, перевтілившись в казкових героїв. З самого початку вистави поринули у святкову атмосферу пригод, взяли участь у різноманітних конкурсах, дівчатка-сніжинки закружляли у веселому танку. Найбільше радості діти отримали від появи найбільш очікуваних новорічних гостей – Діда Мороза та Снігуроньки. Разом з головними дійовими особами свята заспівали новорічні пісні, розказали вірші та водили хороводи навколо новорічної ялинки.

Дітей привітали із Новим 2016 роком та Різдвом Христовим заступник міського голови Надія Угнічева, начальник служби у справах дітей Лариса Василенко та директор Центру для дітей Тетяна Карпєєва, а також за звичаєм вручили солодкі подарунки від міського голови Дмитра Бикова та Діда Мороза. Але найголовнішими подарунком став святковий настрій, радісні усмішки на обличчях дітей, щасливі очі й відмінний настрій.

Свято вдалося на славу, і хочеться вірити, що в наступному році всі заповітні мрії та бажання дітей обов’язково здійсняться.