«Різдвяні вечорниці» в Комсомольську

11.01.2016, 16:12

7 січня жителі та гості міста зібралися на Театральній площі біля Палацу культури і творчості на театралізоване свято «Різдвяні вечорниці». Розпочав святкову програму Комсомольський муніципальний духовий оркестр, який новорічними композиціями створював святковий настрій. Вихованці недільної школи Свято-Миколаївського собору разом з батьками заспівали різдвяні колядки, а протоієрей Георгій Граб привітав всіх з Різдвом Христовим.

Продовженням свята стало театралізоване дійство за мотивами творів М.В. Гоголя, учасниками якого стали козак Вакула, вередлива Оксана, весела Солоха, Дяк і Чорт, а також виступи фольклорних та естрадних колективів з м. Полтави, конкурсно-розважальна програма за участю казкових героїв: Котигорошка, Баби Яги, Діда Мороза та Снігуроньки.

Маленькі комсомольчани та їх батьки брали активну участь у розвагах та конкурсах, співали на сцені колядки й щедрівки. Завершилося свято привітаннями від козака Вакули та інших персонажів.

Захід організовано відділом культури і туризму за підтримки Комсомольської міської ради, технічну підтримку надано Палацом культури і творчості.