Обласна програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом

13.01.2016, 17:01

13 січня 2016 року в Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада щодо формування Обласної програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках, у якій взяв участь перший заступник міського голови Олександр Чуприна

Обговорення даного питання відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла, за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Тимофія Голбана, представників міських рад області, райдержадміністрацій, громадськості та ін.

«Дана Обласна програма має бути як ґрант. Ті міста, райони чи селища, які затвердять Програму на місцях та підготують документи, першими можуть отримають кошти на вирішення проблем. Ми повинні забезпечити житлом не лише родини загиблих, а й учасників АТО», – зазначив Олег Пругло.

Обласна цільова соціально-економічна програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2020 роки спрямована на поступове, соціально ефективне та виважене розв’язання проблеми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей шляхом надання цільової адресної допомоги на будівництво або ж придбання житла.

«Суть Обласної програми – співфінансування у придбанні житла учасникам АТО. Військові, які вже стоять на черзі, можуть стати учасником цієї Програми та отримати 50-відсоткове співфінансування з обласного та місцевого бюджетів. На рік ми пропонуємо затвердити 3 млн 750 тис. грн», – зазначив Тимофій Голбан.

Анатолій Ханко наголосив, що для прозорої реалізації Обласної програми необхідно створити відповідну комісію. Також учасники наради погодилися із пропозицією виділяти кошти не лише на придбання будинку, а й прибудинкової земельної ділянки.

Проект Обласної програми планують затвердити на сесії обласної ради після розгляду пропозицій до неї та обговорення.

 

За матеріалами http://www.adm-pl.gov.ua/