Апаратна нарада

22.01.2016, 08:58

18 січня в великій залі виконкому міський голова Дмитро Биков провів апаратну нараду, головною темою якої стала ситуація, що склалася в місті в зв'язку з надзвичайно складними погодними умовами: тривалими потужними снігопадами, сильним вітром і хуртовинами. Міський голова поінформував його учасників про заходи, що проводяться для утримання ситуації по дорожніх комунікацій у місті та регіоні. Зазначив, що міські комунальні служби працюють у складних погодних умовах: чистять дороги, тротуари, внутрішньоквартальні проїзди по всій території Комсомольська. Подякував керівництву ВАТ «Полтавський ГЗК» за значну допомогу. Щоб утримати ситуацію в межах норми на дорогах регіону працівники та техніка ВАТ «Полтавський ГЗК» здійснюють снігоприбиральні роботи, допомагаючи сусіднім селам впоратися з екстраординарною ситуацією. «Комбінат чистить дороги у напрямках на Кременчук, Келеберду, Салівку, села Дмитрівської сільради, а в другій половині дня направить свою техніку на допомогу місту. Щоб прочистити внутрішньоквартальні проїзди частину техніки направлено КП «ВУВКГ». Усі снігоприбиральні механізми працюватимуть за визначеними маршрутами. Постійний контроль за виконанням снігоприбиральних робіт здійснюватимуть керівники комунальних служб і підприємств міста», - підкреслив міський голова. Про результати робіт з прибирання снігу на внутрішньоквартальних проїздах, тротуарах доповів директор департаменту ЖКГ Петро Василюк: «На даний момент на розчищенні вулиць міста працює 13 одиниць снігоприбиральної техніки. 130 двірників прибирають сніг біля під'їздів (їх у місті 840). Розчищати сніг товщиною до 35 сантиметрів, який не припиняється вже близько 24 годин, нелегко. Частково прочистили і головні дороги у приватному секторі на вулицях Лиманній, Сосновій, Горького та Лісній», - поінформував присутніх директор департаменту ЖКГ. У ході засідання обговорили можливі варіанти вивезення снігу з вулиць міста. Міський голова Дмитро Биков доручив першому заступнику Олександру Чуприні взяти під контроль виконання усіх заходів, пов'язаних з ліквідацією наслідків циклону.

 

Розповів про проекти, які місто реалізує в 2016 році, проблеми, пов'язані з прийняттям державного бюджету на 2016 рік, реальні можливості їх вирішення.

 

Міський голова Дмитро Биков повідомив, що наприкінці минулого року міською владою підписано угоду про співпрацю з Проектом Міжнародної технічної допомоги для розвитку міст (ПРОМІС). Угоду підписали всього 4 області в Україні: Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська та Полтавська. У кожному регіоні визначено по 4 міста-партнери. На Полтавщині ними стали Комсомольськ, Кременчук, Миргород, Полтава. Проект ПРОМІС реалізується за підтримки уряду Канади і спрямовано на місцевий економічний розвиток, створення сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу, на підтримку процесів децентралізації, розвиток інтегрованого планування на місцевому, регіональному та національному рівні. Одне з ключових питань проекту стосується розробки стратегічного плану розвитку міста.

 

Дмитро Биков також зазначив, що до обласного Плану співпраці з державним фондом реконструкції та розвитку включено об'ємний міський проект «Будівництво питного водоводу в мікрорайоні Золотнишине». Вартість робіт одного з етапів складає 12 млн грн. Державним фондом реконструкції та розвитку буде виділено Комсомольську субвенцію в розмірі 8 млн грн. 5 млн грн необхідно виділити з міського бюджету. 

 

У ході засідання опрацьовано питання надання комсомольчанам житлових субсидій, допомоги сім’ям учасників АТО.

 

Керуючий справами виконкому Світлана Калашнік нагадала присутнім, що січневе засідання виконкому Комсомольської міської ради відбудеться 21, а лютневе - 23.

 

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська розповіла про заплановані культурно-мистецькі заходи, присвячені Дню Соборності України та Дню пам'яті героїв Крут.