Засідання виконавчого комітету Комсомольської міськради

22.01.2016, 15:20

21 січня у малій залі Комсомольської міської ради за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося перше у 2016 році засідання виконавчого комітету.

Роботу розпочали з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Начальник відділу освіти Ірина Шошина прокоментувала зміст проекту рішення «Про збільшення вартості одноразового безоплатного харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій шкіл». Погодили вартість одноразового безоплатного харчування школярів 1-4 класів та дітей пільгових категорій (на одну дитину в день - 9,0 грн). Кошти на харчування даної категорії дітей передбачено у міському бюджеті.

 

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Качанова презентувала присутнім перелік проектів міських програм розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства в м. Комсомольську на період до 2020 року», розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську на 2016-2019 роки, які заплановано реалізувати в 2016 році.

 

Затвердили План основних заходів цивільного захисту міста на 2016 рік, проект рішення «Про навчання населення м. Комсомольська діям у надзвичайних ситуаціях», Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

Розглянули питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів. Заслухали звіти керівників Комсомольської міської лікарні, поліклініки «МЦ ПМСД», Комсомольської міської стоматологічної поліклініки, Комсомольського центру ПМСД, КП «Комсомольська госпрозрахункова поліклініка» про результати фінансово-господарської діяльності за 9 місяців 2015 року.

Члени виконкому звернули увагу на важливу проблему для усіх лікувальних закладів міста - низьку забезпеченість медичними кадрами. Дмитро Биков зазначив, що одним із шляхів омолодження медичного персоналу є активізація профорієнтаційної робот серед випускників шкіл міста, запрошення фахівців із інших регіонів, підвищення соціальної захищеності медичного працівника.

 

Погодили облікову політику КВП «Комсомольськтеплоенерго».

 

У ході роботи члени виконавчого комітету опрацювали питання надання допомоги на поховання, визначення місця проживання малолітніх дітей, надання дозволів на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей і неповнолітніх дітей, приватизації та обліку комунального майна, квартирного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках.

 

Розглянули низку проектів рішень, підготовлених фахівцями управління архітектури і містобудування.

 

Керуючий справами виконкому Світлана Калашнік поінформувала присутніх про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Полтавської області у 2015 році.