У Комсомольську пройшли засідання постійних комісій

25.01.2016, 13:54

13 січня 2016 року в малій залі Комсомольської міської ради розпочалися чергові засідання постійних комісій. Участь у засіданнях взяли міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева, Юрій Муха, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Комсомольської міської ради та її виконавчого комітету.

 

13 січня члени постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку опрацювали наступні питання:

1. Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Комсомольська та викладення його в новій редакції.

2. Про затвердження Комплексної програми розвитку культури у м.Комсомольську на 2016 – 2020 роки.

3. Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м.Комсомольська із залученням муніципального духового оркестру на 2016 рік.

4. Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.

5. Про внесення змін до «Програми розвитку та підтримку сім”ї, охорони материнства та дитинства у м.Комсомольську на період до 2020 року».

6. Про затвердження структури та штату Комсомольського МЦСССДМ.

7. Про надання дозволу СЗОШ №4 на укладення договору оренди житлового приміщення.

8. Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам.

 

У ході роботи постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, що відбулася 14 січня, розглянуто проекти рішень про обрання заступника голови та секретаря постійної комісії; про функції та повноваження профільних відділів та управлінь; про затвердження розміру статутного капіталу та змін до статуту КП «Комсомольський палац культури і творчості», КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт»; про внесення змін до рішення 31 сесії міської ради п’ятого скликання від 10.12.2008 щодо надання згоди на залучення приватних інвестицій у реконструкцію адміністративної будівлі яхт-клубу; про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська майна та передачу його до статутного капіталу КП «Міськсвітло». Депутати міської ради також заслухали інформацію фахівців департаменту економічного розвитку та ресурсів про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська об’єктів соціальної інфраструктури від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», про передачу об’єктів соціальної інфраструктури до статутного капіталу КП «СпецЕко», передачу майна до статутного капіталу КП ВУВКГ. Головний спеціаліст житлового відділу Ірина Яковлєва також прокоментувала зміст Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян у м.Комсомольську на 2016-2017 роки та зміни до Положення Про набуття фахівцями бюджетної сфери міста на пільгових умовах житлових приміщень.

 

18 січня депутати Комсомольської міської ради провели засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів, де розглянули 10 питань поновлення прав користування земельними ділянками, які доповіла начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна. Людмила Кириченко – начальник управління архітектури та містобудування прокоментувала 52 проекти рішень з питань архітектури і містобудування. Проекти рішень винесено на розгляд сесії міськради.

 

Засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики пройшло 19 січня 2016 року. У ході засідання розглянуто близько 28 питань, основні з них:

1. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.

2. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік.

3. Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Комсомольська із залученням муніципального духового оркестру на 2016 рік.

4. Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.

5. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримку сім’ї, охорони материнства та дитинства у м. Комсомольську на період до 2020 року.

6. Про затвердження структури та штату Комсомольського МЦСССДМ.

7. Про затвердження Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, нагородження осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Комсомольська, реалізації інформаційної політики Комсомольської міської ради Полтавської області, здійснення представницьких та інших видатків на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 «Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

9. Про затвердження Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Комсомольську на 2016 - 2017 роки.

10. Про внесення змін до Положення про набуття фахівцями бюджетної сфери міста на пільгових умовах житлових приміщень.

11. Про затвердження на 2016 рік переліку заходів Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Комсомольська на 2014-2017 роки.

12. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2016 рік.

13. Про затвердження Комплексної програми підготовки молоді міста Комсомольська до військової служби і призову її до Збройних Сил України та військових формувань інших центральних органів виконавчої влади на 2016 рік.

14. Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам.

 

19 січня 2016 року відбулася постійна комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології, згідно з порядком денним якої вивчили питання про внесення змін до Типової форми контракту з керівником підприємства, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Комсомольська, затвердженої рішенням двадцять дев’ятої сесії Комсомольської міської ради п’ятого скликання від 05.11.2008. У ході роботи заслухали інформацію ДЖКГ про виконання Програми розвитку та збереження земельних насаджень у м. Комсомольську на 2012 – 2015 роки, зняли її з контролю. Розглянули проекти рішень «Про перепоховання останків загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років», «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік», «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Комсомольська на 2016 рік», «Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам».

 

Опрацьовані проекти рішень винесено на розгляд депутатів на сесію міської ради, що запланована на 26 січня 2016 року.