«Учитель року – 2016»: творчість, переплетена з любов’ю

2.02.2016, 14:11

Праця справжнього вчителя – це творчість, переплетена з любов’ю. І радує те, що й сьогодні в нас є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну педагогічну стежку до душі й серця кожної дитини. Саме вони і взяли участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016», безумовно, найпрестижнішому серед нас, освітян.

Цей конкурс має велике значення для всіх його учасників, бо дає можливість познайомитися з майстрами педагогічної справи, творчими особистостями. З 26 по 29 січня 2016 року відбувся очний етап обласного конкурсу «Учитель року – 2016», у якому взяли участь 20 педагогів області.

29 січня 2016 року у виставковій залі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». За результатами членів журі обласного туру Всеукраїнського конкурсу лауреатами стали:

  • номінація «Історія» – Магуріна Тетяна Василівна (учитель історії Комсомольської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка );
  • номінація «Математика» – Носко Віктор Вадимович (учитель математики Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Комсомольської міської ради);
  • номінація «Захист Вітчизни» – Біліченко Василь Анатолійович (учитель предмету «Захист Вітчизни» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ).

Серед учасників конкурсу були і молоді, і в розквіті літ, але всіх поєднала висока педагогічна майстерність, прагнення до творчості та любов до дітей.