ПРООН продовжує працювати в місті

5.02.2016, 08:01

3 лютого 2016 року в малій залі Комсомольської міської ради з метою проведення конкурсного відбору мікропроектів, поданих об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Комсомольська для участі в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», відбулося розширене засідання Координаційної ради.

 

Засідання вів перший заступник міського голови Чуприна О.А. Участь у заході взяли обласний координатор Проекту МРГ Бут Г.Г., представники ОСББ, громадські організації, ініціативні групи мешканців будинків міста.

 

На засіданні було обговорено питання участі у 2016 році громадських організацій, ОСББ й ініціативних груп житлових будинків міста в реалізації Угоди про партнерство м. Комсомольська з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (з метою вирішення соціально-економічних проблем).

 

Обласний координатор Проекту МРГ Бут Г.Г., міський координатор Проекту начальник відділу ДЖКГ Гирявець В.І. поінформували учасників засідання про хід реалізації Угоди у 2015 році. Надали роз’яснення щодо оформлення Заявки на участь в проекті МРГ у 2016 році.

 

 

Департамент житлово-комунального господарства