Перший заступник голови ПОДА, депутат Полтавської обласної ради від Комсомольська Андрій Пісоцький відвідав місто з робочим візитом

5.02.2016, 10:11

02 лютого перший заступник голови Полтавської ОДА, депутат Полтавської обласної ради від Комсомольська Андрій Пісоцький відвідав місто з черговим робочим візитом. У планах першого заступника голови ПОДА - проведення особистого виїзного прийому громадян у Комсомольську.

 

Участь у виїзному прийомі також взяли міський голова Дмитро Биков, ЗМІ. На прийом записалося 4 особи. До посадовця звернулися учасники АТО з проханням сприяти вирішенню житлових питань. Начальник планового відділу КП «ВУВКГ» підняла питання щодо сприяння першого заступника голови Полтавської ОДА, депутата Полтавської обласної ради від Комсомольська у вирішенні проблеми наявності заборгованості підприємства, що виникла через не проходження взаємозаліку з відшкодування державою різниці в тарифах (1,6 млн грн), заборгованості за послуги енергопостачання.

 

У ході проведення особистого прийому громадян першим заступником голови Полтавської ОДА Андрієм Пісоцьким були опрацьовані всі порушені питання, надані роз’яснення по суті, дані відповідні доручення для вжиття заходів реагування на звернення громадян. Андрій Пісоцький пообіцяв сприяти вирішенню проблемних питань містян. Про виконання звернень заявники будуть поінформовані в установленому чинним законодавством порядку.

 

Користуючись нагодою перебування в місті, перший заступник голови ПОДА, депутат Полтавської обласної ради Андрій Пісоцький поцікавився також новаторськими ідеями, якими сьогодні живе місто. Разом із міським головою Дмитром Биковим, першим заступником міського голови Олександром Чуприною, директором КП «ВУВКГ» Сергієм Ярошем гість відвідав дільницю каналізаційно-очисних споруд КП «ВУВКГ», де ознайомився із новим енергоефективним проектом, який передбачає встановлення 2 теплових насосів потужністю 100 кВт для відбору теплової енергії з міських каналізаційних стоків, температура яких взимку не меншa ніж + 15º С, влітку + 40º С, та її використання для утворення гарячої води та опалення будівель дільниці очисних споруд. Обладнання включає чотири теплообмінники, по яким циркулюють каналізаційні стоки, що віддають температуру на гліколь, який у свою чергу подає тепло на теплові насоси, що нагрівають воду в системі опалення. Такий досвід є дійсно передовим, бо він єдиний не тільки у Полтавській області, а й в Україні. Завдяки майже дармовій тепловій енергії стоків можна обігріти 1200 м² побутових та виробничих приміщень. Вартість проекту склала 4 млн грн, строк окупності – 4,5 роки. Андрій Пісоцький високо оцінив господарчі підходи комунальників Комсомольська.

 

Проїхав містом, звернув увагу на наявність значної кількості LED-світильників на вулицях. Перший заступник голови ПОДА схвалив успіхи комсомольчан на теренах впровадження енергозберігаючих проектів екологічної спрямованості. Зазначив, що LED-світильники – найсучасніша технологія генерації світла. Міський голова Дмитро Биков зазначив, що на сьогоднішній день вони є ультрасучасним енергозберігаючим світлодіодним освітлювальним обладнанням, що економить електроенергію без втрати якості освітленості і значного зниження експлуатаційних витрат. LED-світильники мають ряд переваг, зокрема: значнийтермін експлуатації, високий коефіцієнт передачі кольору, відсутність інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, високий діапазон робочих температур, не вимагають витрат на обслуговування та утилізацію, екологічно безпечні, гарантійний строк роботи 10 років. У Комсомольську встановили 472 LED-світильники, придбані на ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад». Їх впровадження скоротить витрати на електроенергію та покращить екологію. До того ж, купуючи продукцію ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад», комсомольчани підтримують вітчизняного виробника.

 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький також відзначив досягнення міста у встановленні приладів обліку теплової енергії в житлових будинках на рівні області. У 2015 році Комсомольськ має найвищий відсоток обладнання будинків тепловими лічильниками в Полтавській області – 90%. У 2014 році показник складав 57%. Міський голова Дмитро Биков прокоментував, що така позитивна динаміка стала можливою завдяки високій активності громади, яка змогла ефективно самоорганізуватися. Мешканці 73 будинків утворили ініціативні робочі групи, які уклали угоди з КВП «Комсомольськтеплоенерго», зібрали кошти на проекти та монтаж лічильників. З міського бюджету виділено кошти на закупівлю загальнобудинкових лічильників теплової енергії.

 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький повідомив приємну новину - Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України затверджено проект «Реконструкція системи водопостачання мікрорайону Золотнишине міста Комсомольська Полтавської області», що буде профінансовано за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.