Громадянам, які мають право на пільговий проїзд!

5.02.2016, 15:43

Управління праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради доводить до відома громадян, які мають право на пільговий проїзд, що рішенням першого пленарного засідання третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 29 січня 2016 р., затверджено Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) на 2016 рік.

Порядком передбачено, що право на одержання компенсації за проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) за рахунок коштів обласного бюджету мають слідуючі пільгові категорії громадян:

- учасники бойових дій;

- інваліди війни;

- особи, які супроводжують інвалідів війни І групи;

- діти з багатодітних сімей;

- інваліди;

- особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше однієї особи);

- батьки загиблих військовослужбовців;

- інваліди військової служби.

Компенсація надається шляхом проведення виплати вартості квитка зазначеним категоріям громадян за рахунок коштів обласного бюджету. Але не більше 40 поїздок на рік на міжміських внутрішньообласних маршрутах та не більше 10 поїздок на рік на міжміських міжобласних маршрутах.

Для виплати зазначеної компенсації за спрощеним порядком, пільговик звертається до територіального центру соціального обслуговування «Калина» протягом 2016 року з наступними документами:

- паспорт пільговика (та супроводжуючей особи для інвалідів 1 групи та дітей-інвалідів);

- пільгове посвідчення;

- проїзний квиток (фіскальний чек) (для інвалідів 1 групи та дітей-інвалідів 2 квітка) із зазначенням прізвища та ініціалів пільговика та номера посвідчення;

- заява про виплату компенсації (заповнюється в органі соціального захисту);

- реквізити рахунку, відкритого в банківській установі (за бажанням).

Виплата компенсації проводиться через банківську установу або державне підприємство поштового зв’язку за місцем проживання пільговика.

 

Прийом документів для компенсації за проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) за рахунок коштів обласного бюджету проводиться у ТЦСО «Калина» за адресою: пров. Молодіжний, б. 6«а», к. 4. (т. 2-29-14).

 

За довідками звертатися за телефоном 2-64-91. 

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення
С. П. Чернявська